kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 29 Şubat 2008, Cuma
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Recep İvedik rolü için makyajla 'kıllanan' Şahan Gökbakar'ı görenler kılları gerçek sanmış.

'Bu ayıyla oturacağına benim yanımda otur!'

Merve YURTYAPAN/MAGAZİN
Vizyondaki başarısı ile adından söz ettiren 'Recep İvedik' filminin setinde başrol oyuncusu Fatma Topbaş'ın otel müşterisi tarafından taciz edildiği ortaya çıktı..
Gösterime girdiği ilk üç günde 791 bin 486 kişi tarafından izlenerek 'Kurtlar Vadisi Irak'tan sonra bugüne kadar en çok izlenen ikinci Türk filmi olan 'Recep İvedik'in Antalya'daki çekimleri sırasında ilginç bir taciz olayı yaşanmış.

SÖZLÜ TACİZ
Filmde Recep İvedik'i canlandıran Şahan Gökbakar ile çocukluk aşkı Sibel'i canlandıran Fatma Topbaş set arasında kahve içmek için gittikleri otel lobisinde sohbet ediyormuş. Bu sırada yanlarına bir otel müşterisi gelmiş ve Gökbakar'ı tanımayarak, Topbaş'ın kulağına eğilip, "Bu ayıyla oturacağına gel benimle otur" demiş. Topbaş şok içinde film çektiklerini söylemiş. Bu olayın ardından Şahan Gökbakar filmin makyözü Neriman Eröz'e giderek yaptığı makyajın çok başarılı olduğunu söylemiş ve eklemiş: "Seni tebrik ediyorum. Beni ayı gibi bir adam sanıyorlar. Demek ki makyaj güzel olmuş." Yaşadıkları olayı doğrulayan Fatma Topbaş konuşa ilişkin olarak şunları söyledi: "Önce ne diyeceğimi bilemedim. Müşterinin şaka yaptığını sandım. Çünkü o otelde bir haftadır çekim yapıyorduk. Meğer müşteri yeniymiş. Aslında söylemi hiç hoş değildi. Neyse ki olay fazla büyümeden kapandı..."
Haberin fotoğrafları