kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 3 Şubat 2008, Pazar
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

'Ayrılık da sevdaya dahil

İLKER GEZİCİ - MAGAZİN
Yeni bir sevgilisi olduğunu itiraf eden Tuba Ünsal, ex aşkı Yalın'a, Attila İlhan'ın "Ayrılık da sevdaya dahil" mısralarıyla gönderme yaptı..
Tuba Ünsal, katıldığı bir tanıtımda özel hayatı ile ilgili açıklamalar yaptı. Murat Mısırlı isimli kişi ile birlikte olduğu iddiasını yalanlayan Ünsal, bir sevgilisi olduğunu ama adının yanlış bilindiğini söyledi. Yalın'dan ayrıldıktan sonra ilk kez yaşadığı ilişkiyi kabul eden Ünsal şöyle konuştu: "Mutluyum, keyfim yerinde ve özel hayatım güzel gidiyor, hepsi bu. Detaya girmeme gerek yok çünkü artık akıllandım. İlişkimi göz önünde yaşamayacağım çünkü çok zarar gördüm. Hayatımdaki insan bu işlerle ilgili olmadığı için ona da zarar vermek istemiyorum."

ARKASINDAN KONUŞMAM!
Eski sevgilisi Yalın'ın "Tuba'dan sonra şarkı yazacağım kimse çıkmadı karşıma" sözlerinin hatırlatılması üzerine de çok duygulanan Ünsal, "Çok güzel söylemiş. Yorum üzerine yorum yapmak istemiyorum" dedi ekledi: "Beraberken canım cicim, ayrıldıktan sonra 'Allah belasını versin' gibi sözler söylemek istemiyorum. Sonuçta, ayrılık da sevdaya dahil..." Ünsal, 'Bu sözler Yalın'dan size bir zeytin dalı olabilir mi?' sorusuna da şöyle cevap verdi: "Yok canım! Zeytin dalı da olsa, güvercin ayağı da olsa çok önce bitmiş bir ilişki. Yorum yapmak gereksiz..."
Haberin fotoğrafları