kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 24 Aralık 2007, Pazartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC
Ebru Gündeş

Beni eleştiren önce kendine baksın

ÖZLEM AVCI
Ebru Gündeş, neşeli hallerini sevgilisi Osmantan Erkır'a bağlayanlara çok kızdı: Bunu bir erkeğe, bir ilişkiye indirmeye ne gerek var? Herkes önce dönsün kendi hayatına baksın!..
Kemer'deki Queen Elizabeth Hotel'de önceki gece sahne alan Ebru Gündeş, "Allah bana beyin kanamasından sonra tekrar yaşama şansı verdi. Daha ne isteyeyim ki" dedi.

AİLEMLE BİRLİKTEYDİM
Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gündeş söze, "Siz şimdi 'bayramda sevgilinizle birarada mıydınız' diye soracaksınız. Siz sormadan ben cevap vereyim. Bayramda ailemle birlikteydim. Bayramı büyüklerimle geçirdim" diye başladı. "Osman Bey'le ilişkiniz başladığından beri çok neşeli görüyoruz" sözlerine tepki gösteren Ebru Gündeş, kendisini şöyle ifade etti:

MASUM DEĞİLİZ HİÇBİRİMİZ!
"Niçin benim güler yüzlü, enerjik olmamı bir aşka bağlıyorsunuz, ben bunu anlayamıyorum. Ben sağlıklıyım, ailem sağlıklı, işimde başarılıyım. En iyi işi yapıyorum, daha ne isteyeyim ki Allah'ımdan! Bu yaşımda Türkiye'deki en başarılı isimlerden biriyim. Allah bana beyin kanamasından sonra tekrar yaşama şansı vermiş. Seviyorum ve insanlar tarafından seviliyorum. Bunu kalkıp bir erkeğe, bir ilişkiye indirmeye ne gerek var? Herkes önce dönsün bir kendi hayatına baksın. Ne kadar temiziz acaba? Masum değiliz hiçbirimiz; Sezen Aksu söylemiş söyleyeceğini!"