kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 20 Aralık 2007, Perşembe
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC
Gwen Stefani Gavin Rossdale

Kirli sırları açığa çıktı

Ünlü yıldızların hayatları uzaktan mükemmel ve sorunsuz gibi görünüyor. Oysa birçok ünlünün, dolabında sakladığı kirli çamaşırları bulunuyor. İşte Hollywood'un şoke eden aile sırları..
İLİŞKİLİ HABERLER
Kirli sırları açığa çıktı
Gavin'in gayrimeşru çocuğu ortaya çıktı
2004 yılında müzik yapımcısı Gavin Rossdale ile evlenen ve ondan bir bebek sahibi olan Gwen Stefani, eşinin 15 yaşında gayrimeşru bir çocuğu olduğunu öğrenince yıkıldı. Eski sevgilisi Pearl Lowe'dan Daisy Lowe adında bir kızı olan Rossdale, uzun süre eşi Stefani'nin gönlünü almaya çalıştı.

Annesi babasını öldürdü
Oscarlı Charlize Theron'un annesi Gerda, kızının alkolik babasını kendi evlerinde silahla vurarak öldürdü. Mahkeme Gerda Theron için nefsi müdaafa diyerek ceza vermediyse de, Theron ve annesi yaşanan bu acı olayı hayatları boyunca unutmadı.

Richie'nin babası Lionel'ın grubundaydı
Herkes Nicole Richie'nin ünlü şarkıcı Lionel Richie'nin evlatlık kızı olduğunu biliyor. Ancak Nicole Richie'nin öz babasının Lionel Richie'nin orkestrasında çalan bir müzisyen olduğunu biliyor muydunuz? Nicole Richie, Lionel Richie ve eşi Brenda'yı her zaman öz ailesi gibi gördü.

Babası annesini dövüyordu
Henüz çocukken annesi ve babası boşanan Halle Berry, babası Jerome Berry'i hiç iyi hatırlamıyor. Boşanmalarına rağmen eski eşi Jerome Berry'i evine geri çağıran Judith Berry, sürekli eski eşinden dayak yemiş. Oscarlı Berry, "Babamın eve döndüğü yıllar hayatımın en kötü yıllarıydı. Sürekli annemi ve kız kardeşim Heidi'yi dövüyordu" diyor.

Babası vergi kaçakçısı
Ünlü aktris Michelle Williams, babası Larry Williams'ı 15 yaşından beri görmüyor. Güzel yıldızın babası 1.5 milyon dolar vergi kaçırarak, soluğu Avustralya'da aldı. Ancak 2006 yılında tutuklandı.

Öz babasını tanımıyordu
Orlando Bloom,4 yaşındayken babası sandığı Harry Bloom'u kaybetti. Yıllar sonraannesi Sonia, ünlü aktöre öz babasının Colin adında bir başkası olduğunu açıkladı. Bloom, öz babasını buldu.
Haberin fotoğrafları