kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 15 Kasım 2007, Perşembe
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC
Günaydın 
 
06:30 Kahvaltı Haberleri
09:00 Gelin mi Kaynana mı?
10:55 Kadınlar ve Erkekler
12:50 Gün Ortası
13:10 Kadın Olmak
14:55 İtirazım Var
16:40 Yerli Dizi
19:00 atv Ana Haber Bülteni
20:00 Yerli Dizi
21:50 Sinema
00:10 Tartışma
 
20:00 Yerli Dizi
atv'de bu akşam yeni bir dönem dizisi başlıyor: 'Kelebek Çıkmazı'... 1970'lerin anlatılacağı dizinin hikayesini Mustafa Altıoklar'ın müstakbel kayınvalidesi Şükran Erdoğan yazdı.
atv'nin bu akşam görücüye çıkacak yeni dizisi 'Kelebek Çıkmazı' iddialı hikâyesi ve güçlü kadrosuyla sezona damgasını vuracak. Hümeyra, Ceren Şekerci Saltoğlu, Pamela Spence, Melike Öcalan, Gökhan Mumcu ve Arda Kural'ın rol aldığı dizide, 1970'li yıllarda bir anne ve üç kızkardeşin hayata karşı verdiği mücadele anlatılıyor.

İyi bildiğim bir dönem
Mustafa Altıoklar ve Tuba German'ın yönettiği dizinin senaryosu, Altıoklar'ın müstakbel eşi Nehir Erdoğan'ın annesi Şükran Erdoğan'ın 'Elveda Sevgilim' isimli öyküsünden yola çıkılarak yazıldı. Altıoklar: "1975'li yıllar benim yakından bildiğim bir dönem. Tam üniversite yıllarıma denk keliyor. Hayatımın kilometre taşlarının yaşandığı, sosyal, kültürel ve siyasal anlamda her türlü oluşumun olduğu bir dönem. İşte biz de bu dönemde yaşanan bir hikayeyi anlatacağız" diyor. Kelebek Çıkmazı'nda fabrikada çalışarak geçinmeye çalışan üç kız annesi Nilgün karakterini canlandıran Hümeyra şunları söylüyor: "Hikayede hem hüzünlü, hem kavga eden dört kadın var. İzleyici kendinden çok şey görecek. Yakın bir dönemi anlatıyoruz. Ben o zamanlar genç kızdım. Dejavu gibi oluyor".

Devrimci Pamela
Pamela Spence ise 'Kelebek Çıkmazı'nda evin en büyük kızı Lale'yi canlandırıyor. O dönemin kıyafetlerini çok sevdiğini belirten Spence "Bu kıyafetlerin modası hiçbir zaman geçmedi. Bunları giymek beni mutlu ediyor" diyor. Dizide evin en sorunlu kızı Şeyda'yı ise sunucu Melike Öcalan Suna oynuyor. Güzel oyuncu dizinin hikayesiyle herkesin ilgisini çekeceğini söylüyor. atv 20.00
 
21:50 Sinema
Koruyucu .
atv ekranlarında bu gece aksiyon ve gerilimi birlikte yaşayacağınız bir film var: 'Koruyucu- Tom Yum Goong'... Tony Jaa, Petchai Wongkamlao ve Bongkoj Khongmalai gibi oyuncuların rol aldığı filmde olaylar şöyle gelişiyor: Kham filler ile birlikte büyümüştür. Bir festival esnasında şeytani bir Asyalı çete, yetişkin bir fille birlikte yavru bir fili kaçırır ve onları Avustralya'ya götürür. Kham da fillerin peşinden bu hiç bilmediği yabancı ülkeye gider ve her şeye rağmen filleri kurtarmaya çalışır. Elinde olan tek şey dövüş yeteneği ve ona yardım eden Tayland kökenli gözden düşmüş bir polistir. Ancak başarması gereken şey imkansızdır... atv 21.50