kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 21 Ekim 2007, Pazar
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC
Demir, Türkiye'nin adını Arap ülkelerinde duyuracak.

Betül Demir'in tüm klipleri MTV Arabia ekranlarında!

MEHMET ÇALIŞKAN MAGAZİN
Betül Demir, klipleri MTV Arabia kanalında yayınlanacak ilk Türk şarkıcı oldu. Çok şaşkın ve mutlu olduğunu belirten güzel şarkıcı, şubat ayında Dubai'de düzenlenecek özel bir partide de sahne alacak..
Merkezi Dubai'de bulunan MTV Arabia adlı televizyon kanalı, Türk şarkıcılardan Betül Demir'in kliplerini yayınlama kararı aldı. Yetkililer; Demir'den 'Yapamadım' ve 'Başka Bir Şey' şarkılarının görüntülerini istedi.

DUBAİ'YE DAVET EDİLDİ
Kanalın yöneticileri, Demir'in şarkılarını Arap kültürüne hitap eden ezgiler içerdikleri için tercih ettiklerini söyledi. Demir'e ayrıca şubat ayında Dubai'de düzenlenecek özel bir partide sahne alması da teklif etti. Kliplerinin MTV Arabia'da yayınlanacak olmasının kendisi için çok önemli olduğunu belirten Demir, şöyle konuştu: "Bu benim için şaşırtıcı ve mutluluk verici bir gelişme oldu. Yurtdışına açılmak deyince sürekli Avrupa anlaşılıyor. Ama Arap ülkelerinde de çok zengin bir müzik pazarı var. Bizim Arap ülkelerinin pazarlarına girmemiz daha kolay ve verimli. Çünkü hem bizler, hem de şarkılarımız Arap ülkelerine daha yakınız. Zamanında birçok şarkıcımız Arap ülkelerinde oldukça ses getiren işler yapmıştı. İnanıyorum ki ben bu kapıyı yeniden açacağım."