kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 15 Ekim 2007, Pazartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC
Bayramda Antalya Adam’s Otel’de tatil yapan Deniz Seki ile Hüsnü ªenlendirici geçen ay birlikte bir konser vermiºti.

Karısını gönderdi Deniz'le tatil yaptı

Özlem AVCI/MAGAZİN
Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, karısı Nazire Hanım'ı Bergama'ya yolladıktan sonra, sevgilisi Deniz Seki'yle Antalya'da bayram tatili yaptı. Şenlendirici'nin "Kalbim Bergama'da kaldı" açıklaması ise şaşkınlık yarattı..
Antalya, Şeker Bayramı'nda ünlülerin akınına uğradı. Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses ve Seda Sayan konser vermek için Antalya'yı seçerken; Hüsnü Şenlendirici-Deniz Seki, Ebru Güzel-Eyüp Kosif ve Kıraç-Ayşe Şule Bilgiç, Akdeniz sahillerinde tatilin tadını çıkardı.

İKİSİ ARASINDA KARARSIZ MI KALDI?
Yakışıklı klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, eşi Nazire Hanım ve çocuklarını memleketi İzmir Bergama'ya yolcu ettikten sonra, Deniz Seki ile Adam's Otel'i mesken tuttu. Şenlendirici'nin "Kalbim Bergama'da ama böyle olması gerekiyor. Burada kalmam gerekliydi" sözleri ise kafaları karıştırdı. Bu açıklama Şenlendirici'nin eşi ve sevgilisi arasında kararsız kaldığı şeklinde yorumlandı.

KANSER HER AİLEDE!
Bayram'da Limak Atlantik Otel'de sahneye çıkan Hülya Avşar da kardeşi Helin'le birlikte Antalya'daydı. Ünlü sanatçı, annesi Emral Avşar'ın sağlığı ile ilgili soruları şöyle yanıtladı: "Her ailede iki kişiden birinde artık kanser var. Bizim aile de maalesef bu hastalıkla mücadele ediyor. Şu anda annemin durumu iyi. tedavisi sürüyor."
Haberin fotoğrafları