kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 13 Ekim 2007, Cumartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC

Piyangoda sınırsız devir başlıyor

Yeni Haber
Milli Piyango Genel Müdürlüğü, sınırsız devire olanak sağlayacak yeni şans oyununu oynatmaya başlıyor. Sayısal Loto ile aynı sistemin uygulanacağı Süper Loto 6/54'te 6 rakam 49 yerine 54 rakam içinde bilinmeye çalışılacak.

Sayısal Oyun bayilerinde 18 Ekim'de başlayacak oyunun ilk çekilişi 25 Ekim'de gerçekleştirilecek. 54 rakam içinde 6 rakamı tutturma ihtimali 26 milyonda bir olduğundan büyük ikramiyede devirler artacak. Her perşembe çekilişi yapılacak oyunda devir sınırı bulunmayacak. Böylece sık sık yaşanması beklenen üst üste devirlerle 6 tutturarak milyonlarca YTL kazanma olanağı ortaya çıkacak.

Süper Loto 6/54 için her kolonda 54 numaradan 6 tanesi seçilecek. Sayısal oyun bayilerinde oynanacak. Her hafta cuma sabahından perşembe günü akşamına kadar oynanabilecek. Devir olanağı nedeniyle kolon fiyatının diğerlerinden daha yüksek bir düzeyle 1 YTL olarak belirlendiği Süper Loto 6/54'te çoklu çekiliş seçeneği ile kupon 2,3 veya 4 hafta geçerli olabilecek. 6, 5, 4 ve 3 bilenler ikramiye kazanacak.

(ANKA)