kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 6 Ekim 2007, Cumartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC

Sayan konuğuna 30 bin YTL mi verdi?

YÜKSEL AYTUĞ
Kendisi Lerzan Mutlu'nun, kocası Seda Sayan'ın sunduğu TV programına katılan kadından ekranda şok iddia: Kocam uçakta 30 bin YTL önerilince, rakip programa gitti..
Gündüz kuşağı kadın programları arasındaki rekabet, "konuk kapma ve ayartma" yarışına döndü. Bu durum, FOX'ta Lerzan Mutlu'nun sunduğu "Lerzan Mutlu Siz Mutlu" programına konuk olan bir kadının sözleriyle ilginç bir boyut kazandı. TV programına katılmak üzere eşi Yılmaz Atalar'la İstanbul'a gelen Şükran Atalar adlı kadın, uçakta, başka TV kanallarının muhabirlerinin kendilerine para önerdiğini iddia etti. Kendisi Lerzan Mutlu'nun, kocası Seda Sayan'ın sabah programına katılan Şükran Atalar şöyle dedi:

'YILLARDIR YAPIYORLAR'
"Yılmaz ve ben uçakta gelirken, bazı muhabirler, iki kişi önde iki kişi arkada olmak üzere... Ön tarafta oturanlar eşimle sürekli yazıştılar. İki bin YTL'den başladılar 30 bin YTL'ye kadar çıktı. Başka bir sabah programına çıkmamız için bize teklif sundular. 'Onlara gitmeyin bize gelin, bize geldikten sonra o tarafa da gidersiniz' dediler." Bu açıklamanın ardından, bir hayli sinirlenen sunucu Lerzan Mutlu isim vermeden Seda Sayan'ı suçlayarak, şunları söyledi: "Benim elimden konuk almak için para teklif ettiler. Eşi orayı tercih etti. Tabii bu yeni bir program değil, senelerdir yapılan bir program. Bu, benim elimden olayları alma durumu da senelerdir devam ediyor, herkes de biliyor. Ama olsun, ben herkesi Allah'a havale ediyorum." Benzer durumlar önceki yıllarda da yaşanmış hatta bir keresinde iki rakip programdan birinin ekibi, Güneydoğu'dan programa katılmak için gelen bir aileyi Sakarya'daki otobüs molasında araçtan indirerek, kaçırmaya kalkmıştı.