kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 19 Eylül 2007, Çarşamba
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC
Tuğba Özay

Ahım tuttuğu için Tuğba hapse girdi

Alihan, 'Süper Star'ın iftar yemeğinde yine açtı ağzını yumdu gözünü. Arto'dan Hülya Avşar'a kadar hemen herkese sataşan Alihan; Tuğba Özay'ın da kendisinin ahını aldığı için cezaevinde olduğunu söyledi..
atv'de yayınlanan, ünlü isimlerin yarıştığı 'Süper Star' yarışması için geçtiğimiz akşam iftar yemeği verildi. Yemekte, yarışmacılardan Alihan, gazetecilerle yaptığı sohbette, yine birçok ünlü isme verdi veriştirdi. Arto'ya uyuz olduğunu söyleyen Alihan, sonra da Hülya Avşar'a çattı: "Hülya Avşar'a hayranım ama özel hayatını tasvip etmiyorum. Hülya Avşar gibi bir kadınla kesinlikle evlenmem..."

SONUÇ ORTADA
Alihan, sanat dünyasında kendi standartlarına uygun kadınların da olduğunu söyledi ama isim vermekten kaçındı. Alihan'ın hışmından, cezaevinde olan Tuğba Özay da payını aldı. "Benim ahımı alan cezasını görüyor" diyen Alihan, Özay'a olan kininin nedenini şöyle anlattı: "Tuğba Özay'ı 96 yılında bir klibimde oynattım. Tuğba o zaman hiçbir şey değildi. Fakat çıktı, televizyonda 'Alihan da kim?' dedi. Sonucu siz de görüyorsunuz!"
Haberin fotoğrafları