kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 16 Eylül 2007, Pazar
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC
Akıllara durgunluk veren kazada ezilen araçta sıkışan sürücü, vatandaşların yoğun çabalarıyla çıkarılabildi.

Aracının üstüne kamyonet düştü

Murat KEKLİKÇİ-Mustafa KAYA / SABAH
Mecidiyeköy'de viyadükten düşen kamyonet bir aracı ezdi. Sıkışan sürücü zorlukla çıkarıldı. Kazada şans eseri ölen olmadı..
İstanbul'un göbeğinde viyadükten uçan kamyonet dehşeti yaşandı. E-5 Karayolu'ndan Edirne yönüne giden Sinan Usta'nın kullandığı kamyonet, Mecidiyeköy Viyadüğü'nde kontrolden çıktı. Kamyonet, demir korkulukları parçalayıp, viyadüğe asılı kaldı, kısa süre sonra da hergün yüzlerce araç ve yayanın geçtiği Büyükdere Caddesi'ne düştü. Kamyonet trafik ışıklarında kırmızıda duran Serdar Ayyıldız'ın kullandığı otomobilin üzerine düştü. Düşen kamyonetten hemen çıkan Sinan Usta, diğer otomobil sürücüsünün yardımına koştu.

'BANA ARKADAN ÇARPTILAR' DEDİ
Usta ile çevredeki vatandaşlar Serdar Ayyıldız'ı 20 dakikalık uğraştan sonra sıkıştığı yerden çıkardı. Kazada etrafa yayılan parçalardan bir kadının da yaralandığı öğrenildi. İfadesi alınan Sinan Usta, kamyonete arkadan bir aracın çarptığını kazanın bu nedenle meydana geldiğini ileri sürdü. Olaya tanık olan sinema sanatçısı Nuri Alço ise, kazayı "Akıllara durgunluk verecek bir olay" şeklinde niteledi.
Haberin fotoğrafları