kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 15 Eylül 2007, Cumartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC

Eşimle birlikte olduğum tüm geceleri seviyorum

Ünlü manken Sinem Güven, "Gece yaşamaya bayılıyorum" dedi ve ekledi: Dışarı çok fazla çıkmam çünkü eşimle sakin, huzurlu ev sohbetleri yapmak daha çok hoşuma gider..
Geçtiğimiz yaz, sahil kıyafetleri tasarlayarak modacılığa adım atan manken Sinem Güven, aslında çok mütevazı bir insan olduğunu ama mesleğinde tevazu göstermediğini söyledi. "Ben gerçekten çok iyi bir mankenim" diyen Güven, hakkında merak edilenleri anlattı.

* Gece yaşamaya bayılıyorum. Ama dışarıya çok fazla çıkmam. Eşimle (Murat Ersönmez) birlikte olduğum tüm geceleri çok seviyorum ben. Sakin ama huzurlu ev sohbetler, birkaç samimi dost, sıcak muhabbet... İnsan bu hayattan daha ne ister ki?

ARABA DELİSİYİM


* Ben de eşim de araba delisiyiz. Motora tutkuyla bağlıyım. Yemek yapmak ise ciddiye alınması gereken bir iş benim için. Her geçen gün yeni damak tatları keşfediyorum.

* İlk mücevherimi unutmama imkan yok! Nil Karaibrahimgil'in şarkısındaki gibi 'tek taşımı kendim aldım.' Kendi çalışıp, kazandığım parayla pırlantamı parmağıma taktım. Bana en yakışan mücevherin kırmızı altın olduğunu söylüyorlar. Ama benim kendimi en iyi ifade ettiğim taş, incidir. İnciyi çok seviyor ve iyi taşıdığıma inanıyorum. (Golden Shine)
Haberin fotoğrafları