kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 7 Eylül 2007, Cuma
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC
Monica Cruz, Mango defilesinde Latin güzelliğini ön plana çıkaran kırmızı kıyafetiyle göz kamaştırdı. Mango için ablasıyla birlikte tasarladığı modelleri tanıtan Monica, mankenleri aratmadı.

Penelope'nin kardeşi gövde gösterisi yaptı!

MUSTAFA DERYAHAN
Hollywood'un İspanyol starı Penelope Cruz'un kardeşi Monica, Esma Sultan Yalısı'nda yapılan Mango defilesine damgasını vurdu. Podyuma çıkıp ablasıyla birlikte yaptığı tasarımları tanıtan Monica Cruz, güzelliğiyle dikkat çekti..
İspanya'nın ünlü hazır giyim markası Mango'nun yeni sezon kreasyonu, önceki gece Ortaköy'deki Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen bir defile ile tanıtıldı. Hollywood starı Penelope Cruz'un, kardeşi Monica Cruz'la birlikte yaptığı tasarımların da sergilendiği geceye; sanat, moda ve sosyete dünyasının ünlüleri katıldı. Son zamanlarda ablasının şöhretiyle yarışan Monica Cruz, profesyonel mankenlerle podyuma çıkarak, Mango için hazırladıkları 30 kıyafetten bazılarını tanıttı.

Ablasını aratmadı
Ablasına benzerliğiyle dikkat çeken Monica, kendinden emin tavırlarıyla büyük beğeni topladı. Aralarında Ender Mermerci, Müge-Ercan Canmutlu, Arte Tahir gibi sosyetik simaların da bulunduğu davetliler, defile sonrası Zeliha Sunal'ın şarkılarıyla eğlendi.
Haberin fotoğrafları