kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 12 Ağustos 2007, Pazar
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC
Nazlı (Gençsoy)-Sinan Yırcalı, çiftinin nikah şahitlerinden biri de Bülent Ergin’di. Nazlı (Gençsoy)-Sinan Yırcalı, çiftinin nikah şahitlerinden biri de Bülent Ergin’di.

Rona Yırcalı oğlunu evlendirdi

Mustafa DERYAHAN
DEİK (Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu) İcra Kurulu Başkanı, Dünya Odalar Federasyonu ve TEV Mütevelli heyeti Başkanı Rona Yırcalı'nın oğlu Sinan Yırcalı (26) ve Galatasaray camiasının önde gelen isimlerinden işadamı Ahmet Gençsoy'un kızı Nazlı Gençsoy (26), Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğünle evlendi.

Vakko dokunuşu
Washington'da üniversitede okurken tanışan çiftin, düğün töreninin organizasyonunu Vakko Espace üstlendi ve Cem Hakko da hazırlıkların birçok aşamasıyla bizzat ilgilendi. Nazlı Gençsoy'un gelinliği Canan Yaka, Sinan Yırcalı'nın damatlığı ise Yves Saint Laurent imzası taşıyordu.

Nostalji fırtınası
Düğüne katılanlar arasında Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Esat-Mehpare Edin, Ali-Şafak Kibar, Osman-Zeynep Çarmıklı, Alev-Halis Komili, İskender-Mehveş Pisak ve Sedat-Yasemin Aloğlu gibi siyaset, iş ve cemiyet hayatından birçok seçkin isim vardı. Genç çift, düğün sonrası Londra'ya yerleşerek hayatlarına burada devam edecek.
Haberin fotoğrafları