kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 4 Ağustos 2007, Cumartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC

Otomobilde fiyatlar seçim öncesinde eridi

09.07.2007
Peşin alımlarda 6 bin YTL'ye varan indirim, kredili alımlarda ise 20 aya varan vadelerde 0 faiz olanakları var ..
Otomobilde kampanyalar hız kesmedi. Haziran ayında düzenlenmeye başlayan satış kampanyaları, temmuzda da devam ediyor. Kampanyalarda, peşin alım indirimleri, ödemeyi öteleme, yakıt ve takas desteği ile düşük faizli kredi imkanı gibi seçenekler sunuluyor. Kampanyalar sadece binek otomobiller için geçerli değil. Ticari araçları da kapsayan satış kampanyaları düzenleniyor. Kampanyalarda indirim 5 bin 900 YTL'ye kadar çıkarken, 0 faiz 20 aya kadar uzuyor.

PEUGEOT
Dizele özel indirim
Peugeot, tüm 206, 307 ve 407 HDi modellerinde indirim yaptı. Kampanyada bin 500 YTL ile 2 bin 300 YTL arasında indirim uygulanıyor. Peugeot'nun sunduğu bir diğer avantaj ise temmuzda otomobil satın alanların, ödemeye 2008 yılından itibaren başlayacak olmaları.

TOYOTA
İndirim 3 bin YTL'yi buldu
Toyotasa, 3 Ağustos'a kadar sürecek yeni bir kampanya düzenledi. Kampanyada Auris için 3 bin YTL'ye varan teşvik primi öneriliyor. Corolla Class veya Comfort MT benzinli modellerinde bin YTL, Yaris 1.3 lt. ve 1.4 lt. D4D MT modellerinde bin 500 YTL ve RAV4'de 2 bin YTL teşvik primi uygulanıyor.

VOLKSWAGEN
Jetta'ya yüzde 8 indirim
Volkswagen, peşin alımlarda sadece Jetta modeli için yüzde 8'e varan indirim yanı sıra motor hacmine göre bin 170 YTL'ye varan takas indirimi uyguluyor. VW Jetta'nın yanı sıra Polo, Golf, Passat modellerini de kapsayan kampanyada araç fatura fiyatının yüzde 80'ine kadar yüzde 1.58'lik faiz oranlarıyla 60 aya kadar uzanan vade seçenekleri sunuluyor.

RENAULT
Kredi faizi 0'landı
Renault, temmuz ayında "Tatile yeni otomobilinizle gidin" sloganı ile bir kampanya düzenledi. Scenic ve Grand Scenic'te 20 bin YTL'ye 12 ay yüzde 0 faiz sunulurken, Megane Sedan ve Megane HB modellerinde 15 bin YTL'ye 12 ay yüzde 0 faiz uygulanıyor. Symbol'de ise 750 YTL tutarında yakıt hediyesi devam ediyor.

NISSAN
Sıfır faiz 20 aya uzadı
Nissan, 31 Temmuz tarihine kadar sürecek yeni bir kampanya düzenledi. Kampanya'da 18 aya kadar 0 faiz seçenekleri ile 2 bin YTL'ye varan indirimler sunuluyor. Ayrıca, Navara ve pick-up modellerinde liste fiyatı üzerinden 20 bin YTL'ye 20 ay yüzde 0 faiz imkânı veriliyor.
Haberin fotoğrafları