kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 24 Temmuz 2007, Salı
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC
Deniz Uğur

Dedikodu çıkaranlar hasta ruhlu sapıklar!

Tamer Karadağlı'nın 5 yıllık eşinden boşanmasına neden olan Deniz Uğur; adı evli yapımcı Fatih Aksoy'la anılınca çok sinirlendi: Bu dedikoduyu çıkaran insanlar hasta ruhlu sapıklardır!..
Oyuncu Deniz Uğur, bir süreden beri Arzu Balkan'dan boşanan Tamer Karadağlı'yla beraberdi. Ancak son zamanlarda ilişkilerinin iyi gitmediği, hatta Karadağlı'nın evine geri dönebileceği sinyalleri vermesi; dikkatleri Deniz Uğur'un üstüne çekmişti. Geçtiğimiz günlerde, Karadağlı ve Uğur'un arasının bozulmasına neden olarak 'başka bir erkek' gösterilerek; Deniz Uğur'un yapımcı Fatih Aksoy'la beraber olduğu dedikoduları yayılmıştı.

SINIR TANIMIYORLAR
Yaklaşık bir haftadır konuşulan bu iddia, Deniz Uğur'u çok kızdırdı. Fatih Aksoy'un herhangi bir dizisinde oynamadığını ve kendisini hiç tanımadığını söyleyen güzel oyuncu; kızgınlığını şöyle ifade etti: "Bunları çıkaranlara ben ne diyebilirim ki? Hasta ruhlu sapık bunlar! Hiçbir şeyde sınır tanımıyorlar." Deniz Uğur, Karadağlı ile ilişkisinin devam ettiğini söylemeyi de ihmal etmedi.
Haberin fotoğrafları