kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 4 Temmuz 2007, Çarşamba
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC
Sezen Aksu önümüzdeki günlerde İzmir ve Çeşme'de konser verecek.

Sezen sürpriz yapacak yeni albüm çıkaracak!

ÖZLEM AVCI
Pop müziğin 'Diva'sı Sezen Aksu, 3 yıl aradan sonra hayranlarına albüm sürprizi yapacak. Sanatçı, dört yeni beste hazırladığı projesinde; diğer sanatçılara verdiği şarkıları da seslendirecek. 'Minik Serçe'nin albümü ağustos ayına yetişecek..
Sezen Aksu, şu günlerde gizliden gizliye yeni albümünün hazırlıklarını sürdürüyor. 'Minik Serçe', müzik sektöründe pek çok sanatçı arkadaşına verdiği şarkıları seslendireceği albümüne dört tane 'sıfır kilometre' bestesini de koyacak.

KONSERLERE DEVAM
Sezen Aksu'nun ağustos ayına yetiştirmeye çalıştığı albümünde; 'Yol Arkadaşım' ve 'Beşik' isimli şarkıların yanı sıra; Hrant Dink için yazdığı 'Güvercinin Ölümü' ile Mehmetçik için yazdığı bestenin de yer alacağı belirtildi. Geçtiğimiz hafta Açıkhava Tiyatrosu'nda iki gece üst üste konser veren Sezen Aksu'nun konser maratonu da albüm hazırlığıyla birlikte sürecek. 'Minik Serçe', önümüzdeki günlerde İzmir Büyükşehir Belediye Korosu'na konuk sanatçı olarak katılacak. Aksu, Şef Ahmet Özçağlayan eşliğinde Fuar Açıkhava Tiyatrosu'nda düzenlenecek konserde; Türk Sanat Müziği'nin sevilen eserlerinden 5'ini seslendirecek. Daha sonra da Çeşme konserinde tatilcilerle buluşacak.