kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 6 Haziran 2007, Çarşamba
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC
Alice Smellie

C-string'i ancak 20'lik mankenler giyebilir!

ECE SARUHAN
İç çamaşır dünyasının en yeni, en küçük ve en seksi icadı C-string'le ilgili haberler, günlerdir çok konuşuluyor. Ürünü ilk deneyenlerden ünlü model Alice Smellie, 'İngiliz Daily Mail'e şu yorumu yaptı: Düşmesinden çok korktum!..
Şu sıralar tüm dünyada en çok konuşulan konulardan biri, iç çamaşır dünyasının yeni ürünü C-string... Tanıtımı geçtiğimiz günlerde 'İngiliz The Sun' gazetesi tarafından yapılan bu yeni icatla ilgili haberler, yerli yabancı pek çok internet sitesinde en çok tıklanan linkler arasında... Dünyanın en seksi iç çamaşırı olarak bilinen G-string'in pabucunu dama atan Cstring'in özelliği, yanında iplerinin olmaması... 'C' şeklinde olduğu için adı da C-string olan iç çamaşırı cinsel organa yapışıyor ve arkadan sabit telle tutturuluyor. Mayoyla kullanılabilen ürün, güneşlenirken vücutta ip izleri oluşmasına engel oluyor.

EŞSİZ BİR İCAT
İngiliz online alışveriş sitesi 'lovehoney.co.uk'de 15 sterline satılan ürünü ilk test edenlerden biri ünlü model Alice Smellie... 'İngiliz Daily Mail' gazetesine C-string'le ilgili gözlemlerini anlatan Smellie, "Bu gerçekten çok seksi bir ürün. Dünyada eşi benzeri olmayan bir icat" diye konuşuyor. C-String'i gördüğünde, "Bu, 2 yaşındaki kızımın poposundan bile küçük" yorumunu yaptığını belirten Smellie, onu giyip aynanın karşısına geçtiğinde ise içinden, "Bunu ancak 'Bayan Vücut' lakaplı manken Elle Macpherson hakkını vererek giyer" diye geçirdiğini söylüyor. Ürünü şişman bayanların da kullanabileceğine dikkat çeken ünlü manken, "Yine de bu, 36 beden ve 20 yaşındaki modeller için tasarlanmış gibi bence..." diyor. C-string'ini ilk giydiğinde ağrı verip vermeyeceğini ve etekle giydiğinde altından düşüp düşmeyeceğini merak ettiğini belirten Smellie'ın korktuğu başına gelmemiş.

ÇOK UTANMIŞTIM!
Dikiş izi olmayan bu ürünün özellikle mayoların ve gece kıyafetlerinin içine giymek için ideal olduğunu belirten Smellie, C-string giydiğinde başına gelen komik bir olayı şöyle anlatıyor: "Ürünü giydiğim ilk gün, yürürken bir şoför, uzun uzun korna çaldı. C-string giydiğim için popomun kıyafetten belli olması nedeniyle çok utandım..."
Haberin fotoğrafları