kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 1 Haziran 2007, Cuma
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC
Balans'ın yetkilileri Nuri Alço'nun bugün yapacağı kokteyli mönüye alacak.

Artık kızlara 'tuzak' kurmuyor DJ'lik yapıyor!

Bülent İPEK
Viskisi, purosu ve ropdöşambırıyla ünlü Nuri Alço, artık gelen DJ'lik tekliflerine yetişemiyor. Alço bugün de Balans'ta..
80'li yılların 'tecavüzcü' sembolü haline gelen ünlü aktör Nuri Alço'ya gençlerin duyduğu hayranlık her geçen gün artıyor. Oynadığı filmlerde genç kızları tuzağa düşüren kötü adam tiplemesiyle karikatürleşen Alço; elinde viskisi ve purosu, sırtına giydiği ropdöşambırıyla bir anda partilerin aranan ismi oldu. Alço, bugün de Beyoğlu Balans'ta 80'li Yıllar' partisine katılıp, bu haliyle hem DJ'lik yapacak hem de geceye katılanlar için kendi elleriyle kokteyller hazırlayacak.

EL ÜSTÜNDE TUTULUYORUM
Nuri Alço, bir yandan da üniversite davetlerine yetişmeye çalışıyor. Mayıs ayı içinde 10 üniversite ve lisenin partisine katılan Alço'nun haziran ayındaki programı da şimdiden doldu. Gençlerin ilgisinden bir hayli memnun olduğunu söyleyen Alço, şunları söyledi: "Karakter oyuncusu olup da yıllar sonra bu kadar el üstünde tutulmak beni çok mutlu ediyor. Gençlerin saygı duyuyor. Anneler elime yapışıp, 'Sizin sayenizde genç kızlar kötü yollara düşmekten kurtuldu' diyorlar."
Haberin fotoğrafları