kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 23 Mayıs 2007, Çarşamba
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC

Kanseri yendi korumasıyla evlendi

2003 yılında yakalandığı göğüs kanserine karşı, tam 4 yıldır mücadele veren ve sağlığına kavuşan ünlü şarkıcı Anastacia, şu sıralar hayatının en mutlu günlerini yaşıyor. Özel koruması Wayne Newton ile evlenen güzel yıldız, hayatında yeni bir sayfa açtı..
'I'm Outta Love' adlı parça ile listelerde fırtınalar estiren 33 yaşındaki Anastacia'nın hayatı, 2003'te göğüs kanseri olduğunu öğrenmesiyle tamamen değişti. 4 yıl boyunca kansere yenilmemek için gözlerden uzak tedavi gören güzel şarkıcı, sonunda sağlığına kavuştu. Bu yılın kendisine uğurlu geldiğini söyleyen Anastacia, özel koruması Wayne Newton ile geçtiğimiz haftalarda Meksika'da evlendi.

2008'de yeni albüm
Evliliği ile ilgili People dergisine konuşan ünlü şarkıcı, "Wayne ile aramızda her şey birden gelişti, birdenbire evlenmeye karar verdik. Evlilik törenimiz ise harikaydı" dedi. Düğünde eşiyle birlikte sabahın beşine kadar dans ettiğini söyleyen Anastacia, geçtiğimiz sonbaharda nişanlanmıştı. Ünlü yıldız, People dergisi aracılığıyla 2008'de yeni bir albüm çıkaracağının müjdesini de verdi. korumasıyla evlendi
Haberin fotoğrafları