kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 15 Mayıs 2007, Salı
Son Dakika
ARAYIN
atv
Kanal 1
ABC

Hapis cezasına çarptırılan Paris Hilton perişan

AA
Yeni Haber
Hilton otellerinin varisi Paris Hilton'un, şartlı tahliyenin gereklerini yerine getirmediği için 45 gün hapis cezasına çarptırılması yüzünden duygusal anlamda perişan olduğu bildirildi.

Psikiyatr Charles Sophy'nin dün, 26 yaşındaki medyatik ünlünün, oyuncu Zeta Graff tarafından hakkında açılan tazminat davasında savunmasını yapamayacağını belirttiği mahkeme belgelerinde, "Hilton'un hapis cezası yüzünden perişan olduğu ve sarsıldığı" ifadesine yer verildi.

Mahkeme belgelerine göre, doktoru, cezaya çarptırıldığı 4 Mayıstan bu yana birçok kez konuştuğu Hilton'un hapsedilmekten korktuğunu belirtti. Doktoru, Hilton'un bu şoku atlatması için zamana ihtiyacı bulunduğunu bildirdi. Hakimin, bu gerekçeler üzerine, bu ay görülmesi beklenen duruşmayı ağustosa ertelediği kaydedildi.

Paris Hilton'un ayrıldığı nişanlısı Paris Latsis'in eski sevgilisi oyuncu Zeta Graff, hakkında dedikodu yaptığı iddiasıyla 2005'te Hilton hakkında 10 milyon dolarlık tazminat davası açmıştı. Hilton ise, "Graff'ın boynundaki 4 milyon dolarlık kolyeyi kapmaya çalıştığına" dair haberlerin arkasındaki kişinin kendisi olduğunu yalanlamıştı.