kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 14 Nisan 2007, Cumartesi
Son Dakika
arama
atv
Kanal 1
ABC
SABAH en çok okunan gazete
Beykent Üniversitesi'nden 7 bin 500 öğrenci SABAH'ı 'En Çok Okunan Gazete' seçti. atv 'En İyi Haber Bülteni', Ali Kırca da 'En İyi Erkek Ana Haber spikeri' oldu..
Beykent Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve İletişim Tasarım Bölümü Başkanı Prof. Dr. Ünsal Oskay'ın danışmanlığında, üniversitenin medya kulübünce geleneksel olarak düzenlenen 6'ncı İletişim Ödülleri kapsamında yılın en iyileri seçildi. "En Çok Okunan Gazete" kategorisinde SABAH ödüllendirilirken "En İyi Haber Bülteni" kategorisinde atv, "En İyi Erkek Ana Haber Spikeri" kategorisinde Ali Kırca ödüle layık görüldü. "En İyi Yerli Dizi" kategorisinde ise atv'nin reyting rekorları kıran dizisi "Avrupa Yakası" birincilik ipini göğüsledi. Elektronik medya ve yazılı medya alanlarında başarılı isim ve kurumların, 7 bin 500 öğrencinin oylarıyla değerlendirildiğinin altını çizen Beykent Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve İletişim Tasarım Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ünsal Oskay "Yıllardır bu sektöre emek veren ve o yıl üstün başarı gösteren başarılı isimleri öğrencilerimiz ödüllendiriyor" dedi.

İŞ DÜNYASI DA 'SABAH' DEDİ
Beykent Üniversitesi öğrencileri toplam 34 dalda en iyileri ödüllendirirken tiyatro, edebiyat, müzik, TV, tarih, resim, mimari, sinema ve moda alanlarındaki başarılı isimleri de onur ödüllerine layık gördü. 6'ncı İletişim Ödülleri Töreni 17 Nisan Salı saat 13.30'da Beykent Üniversitesi Şişli Ayazağa Kampusu'nda gerçekleşecek. Öte yandan, İmedya İnteraktif Medya Yayıncılık Grubu'nun her yıl düzenlediği "Ekonominin Yıldızları" anketinde de SABAH "2006'nın En Başarılı Gazetesi" seçildi. "imedya.com" adlı internet sitesinde düzenlenen ve 8 bin 340 kişinin katıldığı ankette SABAH, en başarılı gazetesi dalında birçok adayı geride bıraktı.