kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 12 Nisan 2007, Perşembe
Son Dakika
arama
atv
Kanal 1
ABC
'Sıla'nın setine minik bir serçe kondu!
'Minik Serçe' Sezen Aksu, geçtiğimiz hafta sonu Mardin'de çekilen 'Sıla' dizisinin setine sürpriz bir ziyaret yaptı. 'Sıla'nın fanatiği olduğunu söyleyen ünlü sanatçı, "Cuma akşamları beni kimse aramasın" diye espri yaptı..
Türk Pop Müziği'nin 'Diva'sı Sezen Aksu geçtiğimiz hafta sonu Mardin'deydi. 'Minik Serçe', halkın yoğun sevgi gösterileriyle karşılaştığı Güneydoğu gezisinde; atv'nin izlenme rekorları kıran dizisi 'Sıla'nın setini de ziyaret etti. Ünlü sanatçı, gezisini dakika dakika görüntüleyen atv muhabiri Asiye Acar'a 'Sıla'nın fanatiği olduğunu belirterek, "Çarşambaları 'Avrupa Yakası', cumaları ise 'Sıla' yüzünden kimseler beni arayıp sormasın" şeklinde konuştu.

Dizi ekibi çok sevindi
Yönetmenliğini Gül Oğuz'un yaptığı dizinin setinde; yoğun sevgi gösterileri ile karşılanan Sezen Aksu, sürpriz ziyareti ile ortamı bayram yerine çevirdi. Menderes Samancılar'ın 'Minik Serçe' için yemek yaparak, misafirperverlik örneği sergilediği sette; keyifli anlar yaşandı. Cansu Dere ile Mehmet Akif Alakurt'un romantik sahne çekimlerini izledikten sonra "Ne diyeyim; hayal kadar güzel görünüyorlar" diyen Sezen Aksu, hareketli geçen günün ardından akşam yemeğini de 'Sıla' ekibiyle birlikte yedi. Yaptığı taklitlerle oyuncuları gülmekten kırıp geçiren 'Minik Serçe', ertesi gün çıkacağı Hasankeyf gezisi için plan yapmayı da ihmal etmedi. Mardin ziyaretinin ikinci günü, aralarında Cansu Dere'nin de bulunduğu grupla, Hasankeyf turuna çıkan Sezen Aksu'nun 'tanınmamak için' başına poşu bağlayıp, ağzını da eliyle kapatması ise renkli görüntülere neden oldu.

Nefes alma fırsatı oldu
Tanınmamak için binbir şekle giren 'Minik Serçe' tüm çabalarına karşın; hayranlarından gizlenemedi! Hayranlarının sevgi gösterilerini karşılıksız bırakmayan ünlü sanatçı, onları sevgiyle kucakladı. Sezen Aksu, Mardin'de tanınmamak için neden çaba harcadığını ise şöyle açıkladı: "Daha çok dolaşabilmek için kendimi gizlemek istiyorum. Zaman kaybetmemek için numara çeviriyorum. Böyle kısa tatiller insana nefes alma fırsatı veriyor. Boş vakit bulduğumda Anadolu'da bir yerlere gitmek hoşuma gidiyor."
Haberin fotoğrafları