kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 12 Nisan 2007, Perşembe
Son Dakika
arama
atv
Kanal 1
ABC
Bugüne kadar hep eşinin yanında olan Arzu Balkan, son Deniz Uğur olayından sonra Tamer Karadağlı’yla arasındaki köprüleri yaktı.
Taşfırın erkeği işinden de oldu
Tamer Karadağlı eşinden sonra şimdi de işini kaybetti. Eşi Arzu Balkan, Karadağlı'nın ortak kurdukları yapım şirketindeki işine son verdi!..
Arzu Balkan tek başına
Tamer Karadağlı ile Arzu Balkan'ın evliliklerinden sonra iş ortaklıkları da bitiyor. Deniz Uğur'la aşk yaşadığı iddialarının ardından evi terk eden Karadağlı şimdi de eşiyle ortak kurdukları yapım şirketindeki işinden oldu! Balkan, eşiyle evliliğinin sarsılması üzerine, televizyonlara dizi yapmak için kurdukları şirkette tek başına devam etme kararı aldı. Arzu Hanım daha sonra da Tamer Karadağlı'yı ortaklıktan çıkardı.

Dizi projeleri iptal oldu
Öte yandan şirket daha hiçbir iş yapmadan zarar etti. Çünkü Karadağlı'nın eşini aldattığı iddiası patlak verince; şirketin önceden anlaştığı iki dizi projesi iptal edildi. Arzu Balkan eşi ve işiyle yaşadığı problemlerin üstüne bir de ailesinden üzücü bir haber alınca yıkıldı. Balkan, son günlerde her şeyi bir kenara bırakıp ciddi bir rahatsızlık geçiren annesi ve ablası için sık sık Ankara'ya gidip gelmeye başladı.