kapat
   
SABAH Gazetesi
 
Bizimcity
Sizinkiler
emedya.sabah.com.tr
Google
Google Arama
 
O poponun peşinde!
O poponun peşinde!

Kavgalara sebep olan o 'malum' popo, kimin? Türkiye'de son trendlerden biri popo sallayarak meşhur olmak, ama zamanla bunu bile mumla arayacağız.

Malumunuz, atv'de yeni bir yarışma başladı, Profesyonel. Başlar başlamaz da 'hadise' çıktı. Ela adındaki yarışmacı hanım kızımız, memlekette popo sallayarak meşhur olunabileceği savından, ne savı, düpedüz gerçeğinden hareketle poposunu salladı ve jüri üyesi Osman Yağmurdereli'yi delirtme başarısını gösterdi! Aslında Osman Abi'nin delirmesine gerek yoktu; bunlara alışmak lazım artık. Muasır medeniyete olan uzay yolculuğumuzda kaçınılmaz bir ara durak burası. Daha neler göreceksiniz neler... Bakın buraya yazıyorum; öyle günler gelecek ki, ekranda popo sallayan kadınları özleyeceksiniz. Aslında şu son dönem yarışmalarında daha ziyade, jüri üyeleri konuşuluyor değil mi? Benim favorim Profesyonel jürisidir. Sizi bilmem ama şahsen Müslüm Gürses'e normalin ötesinde bir sempati besliyorum. Yani, normalin ötesinde olduğuna göre, buna sempati de denemez, amiyane tabiriyle hastasıyım ben Müslüm Baba'nın. Onun o "Eveeeeet.." demesi falan... Popo olayını ilk anda algılayamadı tabii Müslüm Baba. Kim bilir, o sırada uzayın hangi boyutunda, hangi bilinmez denklemin peşindeydi. Popo gibi dünyasal meseleleri çoktan aşmış bir ağabeyimiz o... Neyse işte, Profesyonel jürisinden önümüzdeki dönem ciddi bir performans bekliyorum, sizi de uyandırayım. Ajda Hanım'ın ve gelinkaynana gibi acayip yarışma programlarına imza atmış Pelin Akat'ın da önümüzdeki dönemde enteresan işlere imza atacaklarından neredeyse eminim. Konumuza, yani 'popo'ya dönersek, malumunuz bu popo işi, hayatımıza başka bir yarışma programı dolayımıyla girdi. Ayşe Arman, her bi şeyi halledip buz pistine çıkan Tuğba Ekinci'ye, "Poponuzla meşhur olmak nasıl bir his?" gibisinden bir soru sordu, ortalık karıştı. Ayıptır söylemesi, Türkiye'nin Irak'a müdahale ihtimalinden daha fazla konuşuldu bu hadise. Biliyorsunuz, aslında o popo o popo değil bi kere. Ya da ortada öyle bir iddia var. Yani, bizlere Tuğba Hanım'ın poposu diye gösterilen poponun aslında kendisine ait olduğunu iddia eden Zeynep Yılmaz adında bir başka hanım çıktı ortaya. Popolar karıştı. Ben gerçeğin peşindeyim şahsen, yani bu durumda gerçek poponun peşinde oluyorum. Hayır, mevzu o değil, magazin alemini şöyle bir yokladım, alttan popo kavgası çıktı. "Nasıl oluyor?'' demeyin efendim, şöyle oluyor: Zeynep Yılmaz ortaya çıkıp, "O popo benim.." diye O Şimdi Asker şarkısındaki popoya sahip çıkınca hem kendisini tanımış olduk hem de Tuğba Ekinci'nin tepkisini çekmiş oldu.

BİRİNCİ POPO SAVAŞI
Birinci Dünya Savaşı'nda Almanlar yenilince biz de yenilmiş sayıldık ya, işte öyle bir şey. Ortadaki popoyu paylaşamayan iki hanım arasındaki gerilimin, bir gece Discorium adlı gece kulübünde zirveye ulaştığı belirtiliyor. Hanımlar gece kulübünde rastlaşmışlar. Tuğba Ekinci Zeynep Yılmaz'a yaklaşarak, "Bir daha popo hakkında sağda solda konuşma, popomu ağzına alma," demiş. Zeynep Yılmaz'ın iddiasına göre, Tuğba Hanım kendisine iki şişe de votka fırlatmış. O sıra şişeleri nereden bulduğu muamma. Şişe şişe votka mı içiyorlar, nasıl oluyorsa artık... Neyse, Zeynep Yılmaz da Ekinci'yi itmiş. Şarkıcı merdivenlerden yuvarlanmış. Manken hanım mekândan apar topar kaçıp evine gitmiş ve iddiasına göre bir süre sonra dışarıdan bir gürültü duymuş. Dışarıya baktığında Ekinci'nin, elinde bir beyzbol sopasıyla otomobilini parçaladığını görmüş ve polise gidip şikayetçi olmuş. Zeynep Yılmaz, "Emniyetteyken beni aradı. Bana 'Konuyu uzatma, arabanı yarın yaptırırım,' dedi,'' diyor. Anlayacağınız, bu da Birinci Popo Savaşı!. Neyse efendim. Görülen o ki, artık bu hanımların popolarını daha sık takip edeceğiz; ben de sizi olaya hazırlama vazifesini üstlendim böylece. Yalnız, Ayşe Arman'ın ve diğer ıstakozcu jüri üyesi hanımefendinin ki nedense o hanımı gördüğümde kendisine hep "Canım papatyam!'' diyesim geliyor, deli miyim, neyim? - Tuğba Ekinci'ye yönelik saldırılarına bir mana veremiyorum. O poposuyla meşhur olduysa, Ayşe Arman da "Sevgilimin üzerine şöyle zıpladım," yazılarıyla meşhur oldu. N'apıcaz şimdi?! Neyse, bu Arman hususuna sonra gireriz. Ben o poponun peşindeyim. Kendi popomla ünlü olma ihtimalim olmadığına göre...

SAMİ TOSUN

DİĞER GÜNCEL HABERLERİ
 Onların hayatı: Futbol
 'Azınlıklardan korkmak niye?'
 Eğlence hayatının nabzını bu kızlar tutuyor
 Hedefi hep gökleri nişanlamaktı
 İnternette ırkçılığı denetlemek mümkün
 Yavrucuklarımızı geri istiyoruz
 Hep küfürle anılanlar
 Masalcı geldi hanıııııııım
 İskoçya ve İngiltere'nin evliliği çatırdıyor
 ABD'den sperm gelmiş, evde bir bayram havası!
 Beckham'ın 'Yeni Dünya'sı
 Yılların öcünü mü aldı?
 Yaş Grupları Seçme Yarışması yaklaşırken
 'Hülya savunmasız kaldı'
 'Bülent Hanım hiç kimseye asılmaz, çok asildir'
 'Karar vermekle ölümü görmek çok farklı'
 Kırmızı halıda kazanan kim olacak?
 Biri çocuğunuzu gözetliyor
 Saraylı kangallar
    Pazar Sabah Yazarlar
  » Güncel
    Hobi
    Röportaj
    Gurme
    İyi Yaşa
BALÇİÇEK PAMİR
90 yaşında su kayağı yapmak isteyenler için
Ne yalan...
KAZIM KANAT
Her seher bir gül açar...
Hayatın renkleri içinde hiç...
ÖNCEL ÖZİÇER
Oscar goes tooooo!
Biriyle tanışırsın. İlk elektrik...
ATİLLA DORSAY
'Azınlıklardan korkmak niye?'
Türk medyasının Ermeni...
Zor sınıfın çalışkan çocuğu
Zor sınıfın çalışkan çocuğu
S Max'i kullanmak keyifli. İçinde iyi hissediyorsunuz. Sürati de pek...
Suudilerden sonra en çok iş jeti Türkiye'de
Suudilerden sonra en çok iş jeti Türkiye'de
Türkiye'deki özel sektörde 48, devlette 24 olmak üzere toplam iş jeti...
Seksin saati olur mu?
Psikolog Elif Orhon ve Psikolog Dr. Mualla Oktay seks için en iyi...
 
    Günün İçinden | Yazarlar | Ekonomi | Gündem | Siyaset | Dünya | Televizyon | Hava Durumu
Spor | Günaydın | Kapak Güzeli | Astroloji | Magazin | Sağlık | Bizim City | Çizerler
Cumartesi | Aktüel Pazar | Sarı Sayfalar | Otomobil | Dosyalar
   
    Copyright © 2003, 2004 - Tüm hakları saklıdır.
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.