|
|
|
|
|
|
|
Futbolda toplu sonuçlar
Türk Telekom Lig A, Lig B ve Üçüncü Lig'e bugün yapılan maçlarla devam edildi. Gruplarda alınan sonuçlar şöyle:
TURKCELL SÜPER LİG
Gaziantepspor-Bursaspor.................................( 1 - 2 ) Vestel Manisaspor-Ankaraspor..........................( 1 - 3 ) Kayseri Erciyesspor-Gençlerbirliği..................................( 0 - 2 ) Ankaragücü-Çaykur Rizespor..........................................( 2 - 0 ) Konyaspor-Kayserispor...............................................( 1 - 1 )
TÜRK TELEKOM LİG A
Mardinspor-Elazığspor...............................................(
1 - 2 ) İstanbulspor-Altay..................................................( 2 - 2 ) Karşıyaka-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor.........................( 2 - 1 ) Uşakspor-Samsunspor.................................................( 1 - 4 ) İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Kasımpaşaspor........................( 2 - 0 ) Orduspor-Türk Telekomspor...........................................( 5 - 0 )
LİG B 1. GRUP
OYAK Renault-Etimesgut Şekerspor....................................( 0 - 3 ) Eyüpspor-Yalovaspor.................................................( 4 - 0 ) Küçükköyspor-Dardanelspor...........................................( 1 - 0 ) İnegölspor-Güngören Belediyespor....................................( 0 - 1 ) Sarıyer-Fatih Karagümrük............................................( 2 - 1 )
2. GRUP
Alanyaspor-Tarsus İdmanyurdu........................................( 2 - 1 ) Fethiyespor-Muğlaspor...............................................( 0 - 1 ) Marmaris Belediyespor-Turgutluspor..................................( 1 - 1 ) Mersin İdmanyurdu-Nazilli Belediyespor..............................( 0 - 1 )
3. GRUP
Boluspor-Zeytinburnuspor............................................( 1 - 1 ) Kardemir Karabükspor-Darıca Gençlerbirliği..........................( 3 - 0 ) Pendikspor-Kartalspor...............................................( 2 - 0 ) Gebzespor-Maltepespor...............................................( 1 - 1 ) Keçiörengücü-Çankırı Belediyespor...................................( 2 - 0 )
4. GRUP
Erzincanspor-Pazarspor..............................................( 1 - 0 ) Yeni Kırşehirspor-Ünyespor..........................................( 2 - 1 ) Tokatspor-Erzurumspor...............................................( 4 - 1 ) Giresunspor-Kırıkkalespor...........................................( 2 - 1 ) Yimpaş Yozgatspor-Arsinspor.........................................( 2 - 2 )
5. GRUP
Adana Demirspor-Hatayspor...........................................( 2 - 2 ) Cizrespor-Şanlıurfaspor.............................................( 0 - 0 ) Siirtspor-GASKİ Spor................................................( 0 - 0 ) Şanlıurfa Belediyespor-Kahramanmaraşspor............................( 3 - 3 ) Adıyamanspor-İskenderun Demirçelikspor..............................( 2 - 0 )
ÜÇÜNCÜ LİG 1. GRUP
Kilis Belediyespor-Osmaniyespor.....................................( 0 - 0 ) Aksarayspor-Adanaspor...............................................( 2 - 0 ) Belediye Vanspor-Karamanspor........................................( 1 - 0 ) Ceyhanspor-Yeni Ereğlispor..........................................( 3 - 1 ) Batman Petrolspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor...( 0 - 1 ) Antakyaspor-Nusaybin Demirspor......................................( 0 - 2 ) Şırnakspor-Batman Belediyespor......................................( 4 - 0 )
2. GRUP
Ankara Demirspor-Gümüşhanespor......................................( 1 - 1 ) Bağlum Belediyespor-BUGSAŞ Spor.....................................( 0 - 0 ) Iğdırspor-Ankara Tarım Kredispor....................................( 3 - 1 ) Karsspor-Bulancakspor...............................................( 2 - 2 ) Artvin Hopaspor-Araklıspor..........................................( 1 - 1 ) Ofspor-Çorumspor....................................................( 1 - 0 ) Sürmenespor-Demirçelik Divriğispor..................................( 0 - 0 ) Gazi Belediyespor-Değirmenderespor..................................( 0 - 0 )
3. GRUP
Afyonkarahisarspor-Aydınspor........................................( 2 - 1 ) Sidespor-Denizli Belediyespor.......................................( 0 - 0 ) Aliağa Belediyespor-Ispartaspor.....................................( 2 - 1 ) Bozüyükspor-Balıkesirspor...........................................( 2 - 1 ) Bursa Merinosspor-Göztepe...........................................( 4 - 1 ) Kütahyaspor-Akhisar Belediye Gençlikspor............................( 1 - 0 ) Mustafakemalpaşaspor-Nilüfer Belediyespor...........................( 3 - 0 )
4. GRUP
Küçükçekmecespor-Çorluspor..........................................( 4 - 2 ) Beykoz 1908-Alibeyköyspor...........................................( 1 - 0 ) Gölcükspor-Tepecik Belediyespor.....................................( 1 - 1 ) Kastamonuspor-Gaziosmanpaşaspor.....................................( 1 - 0 ) Orhangazi Gençlerbirliği-Beylerbeyi.................................( 1 - 1 ) Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Bilecikspor...............................( 1 - 0 ) Zonguldakspor-Bakırköyspor..........................................( 1 - 0 )
(AA)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|