kapat
   
SABAH Gazetesi
 
   Son Dakika
   Yazarlar
   Günün İçinden
   Ekonomi
   Gündem
   Siyaset
   Dünya
   Spor
   Hava Durumu
   Sarı Sayfalar
   Ana Sayfa
   Dosyalar
   Teknoloji
   Emlak
  » Otomobil
   Detaylı Arama
   Arşiv
   Etkinlikler
   Günaydın
   Televizyon
   Astroloji
   Magazin
   Sağlık
   Cuma
   Cumartesi
   Pazar Sabah
   İşte İnsan
   Sinema
   20. YILA ÖZEL
   Turizm Rehberi
   Çizerler
Bizimcity
Sizinkiler
emedya.sabah.com.tr
Google
Google Arama
 
Ucuz oto fırsatı için son 10 gün

Şimdi harekete geçen kazanıyor. Çünkü uygun fiyatlarla otomobil sahibi olmak için yıl sonuna kadar sadece 10 gün kaldı. Elini çabuk tutup, aralık sonuna kadar otomobil satın alanlar, 28 bin YTL'ye varan peşin indirimlerden ve 24 aya varan 0 faizli cazip kredi imkanlarından yararlanıyor.

Aralık ayı otomobil satın almak isteyenlere önemli fırsatlar sunuyor. Ellerindeki stokları eritmek ve yıl sonu satış hedeflerini tutturmak isteyen otomobil firmaları, cazip kampanyalar düzenliyor. Kampanyalarda peşin alım indirimleri ve 24 aya kadar vadelerle faiz gibi cazip imkanlar sunuluyor. Peşin alım indirimleri bin YTL'den başlıyor marka ve modele göre 28 bin YTL'ye kadar çıkıyor. Bu cazip fırsatları, gelecek yıl bulmak mümkün olmayacak. Çünkü, stokları eritmek için kârsız satış yapan firmalar, gelecek yıl kârlılığa odaklanacak. Fiyat indirimleri sona erecek. Kampanya dönemi kapanacak.

Ucuz otomobil fırsatını değerlendirin
*28 bin YTL'ye varan indirimler
*Taşıt kredi faiz oranları
*Hangi markanın kampanyası daha uygun
*Fiyatı en düşük dizeller
*Bütçeye en uygun küçükler
*Balon ödeme ile lüks otomobil satın alma fırsatı
*Türkiye'de satılan tüm 4x4'ler

Aralık ayı otomobil satın almak isteyenlere önemli fırsatlar sunuyor. Düzenlenen kampanyalarda 28 bin YTL'ye varan indirimler ve 24 aya kadar 0 faiz uygulanıyor. Ancak, ucuz otomobil için sadece 10 gün kaldı


Otomobilde fırsat günleri tüm hızıyla devam ediyor. Otomotiv şirketlerinin düzenlediği kampanyalarda; peşin alım indirimleri ve 24 aya kadar vadelerde 0 faiz gibi cazip imkanlar sunuluyor. Kampanya indirimiyle, döviz kurlarındaki düşüş birleşince, otomobil fiyatları bir yıl önceki seviyelerine geriledi. Ayrıca otomobil bayileri de, ana firmaların düzenlediği kampanyalara ek olarak indirim yapıyor. Bayiler ana firmadan 'bonus' alabilmek için belirli bir otomobil satışını garanti ediyor. Ay sonu geldiğinde ve hala garantilediği satışı gerçekleştiremediyse, bu 'bonus'u alabilmek için elindeki otomobilleri karsız hatta maliyetinin altına bile satabiliyor.Bu yüzden, pazarlık yapın, kampanyalı fiyatla yetinmeyin, bayiden de indirim isteyin.

ALFA ROMEO: 147 ve 156 modellerinde 10 bin Euro'luk kredi için 12 ay vadeye yüzde 0 faiz oranı sunuyor. 147 modelinde 2 bin YTL indirim uygulanıyor.

CHEVROLET: 30 Aralık tarihinine kadar Lacettti Notchback modeli için özel bir fiyat uyguluyor. "En iyiyi en iyi fiyata şimdi aldınız aldınız" sloganıyla düzenlenen kampanyada, Lacetti Notchback'e 22 bin 850 YTL, yıl sonu özel fiyatı uygulanıyor.

CITROEN: Ticari modellerinde yüzde 30 indirim yapıyor. C2 modeli 22 bin 900 YTL, C3 modeli 24 bin 990 YTL, C4 modeli ise 27 bin 990 YTL fiyatlarla satılıyor. Markanın üst modeli C5'in satış fiyatı ise 43 bin 530 YTL'den başlıyor. MPV modeli C8 ise 28 bin YTL indirimle satılıyor.

DACIA: 40 gün 40 gece 40 hediye çekiliş kampanyasıdevam ediyor. Logan'da 800 ile 2 bin 300 YTL arasında indirim uygulanıyor. Ayrıca 12 aya kadar yüzde 0 faiz imkanı sunuluyor.

DAIHATSU: Japon üreticinin Coure, Srion, YRV modellerinde 1000 ile 4 bin YTL arasında indirim var.

FIAT: En Sevdiğim Fiat Günleri adlı kampanyasıyla 12 aya kadar sıfır faiz imkanı sunuyor. Sıfır faiz imkanı Palio, Albea, Punto ve Doblo'da 10 bin YTL'ye kadar, Ducato da ise 20 bin YTL'ye kadar uygulanıyor.

FORD: Yeni kampanyasıyla 24 aya kadar 0 faiz uyguluyor. Ford, yeni Focus, C-Max ve Mondeo modelleri için 18 bin YTL, Fiesta, Fusion ve Fiesta Van için ise 10 bin YTL'lik krediyi 24 ay yüzde 0 faiz seçeneği ile veriyor. Transit, Transit Connect ve Ranger modelleri için ise 20 bin YTL kredide yine yüzde 0 faiz seçeneği uygulanıyor.

HONDA: Civic modeli için yeni bir satış kampanyası düzenleniyor. Civic'in fiyatı 3 bin 500 YTL indirildi. Accord 2.0 lt modelinde ise 2 bin YTL indirim uygulanıyor.

HYUNDAI: 31 Aralık tarihine kadar sürecek kampanyada, peşin alım indirimleri ve taksit atlatmalı kredi imkanları sunuyor. Binek otomobiller ve hafif ticari araçlar için geçerli kampanyada, peşin alımda uygulanan indirim tutarı 8 bin YTL'yi buluyor. Kampanyada 8 bin YTL'lik indirim Türkiye'de üretilen Accent Admire binek otomobilinde ve çeşitli Starex hafif ticari modellerinde uygulanıyor. Güney Kore'den ithal edilen tüm Starex Kamyonet'lerde 1.500 YTL'lik indirim avantajı sağlanırken yine ithal olarak getirilen H 100 Kamyonet'lerde 750 YTL'lik peşin alım indirimi sunuluyor. Hyundai, ilk kredi taksit ödemelerini de Şubat 2006'da başlatıyor.

KIA: Binek ve ticari araç modellerinde 1000 ile 3 bin YTL arasında indirim uygulanıyor. Picanto 1.1 modelinin satış fiyatı 2 bin YTL indirimle 17 bin 981 YTL, Cerato 1.6 modelinin fiyatı ise 28 bin 453 YTL'e düştü.

MAZDA: 20 bin YTL için 12 ay 0 faizli kredi imkanı sunuluyor. Ayrıca peşin alımlarda Mazda 3 1.6 lt. Modeli için 2 bin 850 YTL indirim yapılıyor.

MITSUBISHI: Modellere göre indirim 3.6 bin YTL ile 9 bin YTL arasında değişiyor. Colt 5 kapı 1.3 modelinin fiyatı 22 bin 700 YTL, Outlander'ın fiyatı ise 60 bin 740 YTL'ye indi.

NISSAN: Yeni fırsat kampanyası kapsamında, Micra ve Almera için peşin alımlarda 1.000 YTL'lik indirim yapıyor. Micra 20 bin 900 YTL, Almera 24 bin 900 YTL'likfiyat üzerinden satışa sunuluyor. Nissan Koçfinans işbirliği ile 10 bin YTL'ye 12 ay sıfır faizle kredi imkanı veya 1.000 YTL peşin alım indirimi uyguluyor.

OPEL: Aralık ayı boyunca uyguladığı kampanyada kampanyada ise peşin alım indirimleri uygulanıyor. Meriva 26 bin 282 bin YTL, Corsa 20 bin 114 YTL, Yeni Astra ise 29 bin 175 YTL'den satılıyor. Bu fiyatlar, nakit alımlar için geçerli.

PEUGEOT: Kasım ayında başlayan 206 modeline 206 YTL, 307 modeline 307 YTL ve 407 modeline 407 YTL aylık ödeme planlı kampanyası, yeni avantajlarla aralık ayında da devam ediyor. Aralık ayı boyunca ilk iki taksiti Peugeot ödeyecek. Peugeot 206 modeli için 412 YTL, Peugeot 307 için 614 YTL ve Peugeot 407 için 814 YTL'lik bölüm Peugeot tarafından karşılanacak. Bu tutarlar otomobillerin satış fiyatından düşülecek.

RENAULT: Kampanyada 8 bin YTL'ye kadar indirimler uygulanıyor. 48 aya varan vade ve yüzde 0'dan başlayan faizler sunulan seçenekler arasında bulunuyor. Clio HB 18 bin YTL'den, Clio Symbol 19 bin 870 YTL'den, Megane Sedan 27 bin 400 YTL'den başlayan anahtar teslim fiyatlarla sunuluyor. Ayrıca tüm Renault ticari araç gamında 20 bin YTL kredi için 12 aylık vadede 0 faiz uygulanıyor.

SEAT: Yeni Seat Leon'un satış fiyatı yapılan indirimle 31 bin 800 YTL'den, 29 bin 950 YTL'e geriledi. Seat'de ayrıca 10 bin YTL kredi için 18 aya kadar yüzde 0 faiz uygulanıyor.

SKODA: Fabia, Fabia Combi ve Octavia modellerinde indirim uygulanıyor. Fabia'nın fiyatı 21 bin 790 YTL'ye, Fabia Combi'nin fiyatı 26 bin 290 YTL'ye, Octavia ise 28 bin 990 YTL'ye indirildi.

SUBARU: Legacy'nin sedan ve wagon modellerinde 12 aya kadar 0 faiz kullandırılıyor. Sedan modelinin fiyatı 59 bin 667 YTL, Wagon modelinin fiyatı ise 69 bin 551 YTL.

SUZUKI: Küçük segmentte yer alan modeli Alto için yıl sonuna yönelik özel bir kampanya başlattı. Alto'nun satış fiyatı 17 bin 924 YTL'den 16 bin 500 YTL'ye indirildi.

TOYOTA: Kampanyada, peşin alımlarda 1500 YTL indirim yapılırken, 15 bin YTL için 15 ay taksitle faizsiz kredi uygulanıyor. Ayrıca takasa getirilen araca 1500 YTL özel destek verilirken, kasko Toyotasa tarafından yapılıyor.

VOLKSWAGEN: Satış fiyatı üzerinden değişen oranlarda indirim imkanı, 60 aya varan uzun vade ve 10-25 bin YTL arasındaki miktarlar için 6 aya kadar yüzde 0 faiz seçeneği sunuluyor.

DİĞER OTOMOBİL HABERLERİ
 Ucuz Çin malı otolar geliyor
 VW Touareg'e King Kong gücü
 Ford Transit'e yeni yüz
 Voyager'a astronot koltuğu
 Ödüllü Doblo'dan satış rekoru
 Peugeot 207 vitrine çıktı
 Alfa 159, 5 yıldız aldı
 Fiat, yeni otomobile Türkçe isim arıyor
 2006'nın yeni otoları Amerika'dan yola çıktı
 Bursalı Clio'ya 'wagon' kardeş geliyor
 Ford Otosan'ın üretimi sivrilerle rekora uçuyor
 Ankara'nın Hyundai teklifi yolda
 İşin ustası olduk, Ruslar'a oto üretmeyi öğreteceğiz
 2006'da yıldızı parlayacak otolar
 Mavi kanlı bir spor otomobil
 Hyundai'deki arkadaşlar coşmuşlar
 Otomobil sevdasını konut da durduramadı
 BMC 600 milyon $'lık yatırımla ilk 10'a girecek
 Toyota'nın ihracatı 2 milyar dolara ulaştı
 Maliyet arttı, lastikçilere de Doğu Avrupa yolu göründü
 En devrimci Fransız otomobili
 Lüks otomobil satın almak rüya değil
 Küçük otomobillerin büyük rekabeti
 Sağ şeritten sol şeride geçtiler yıldız oldular
 Küçük otomobiller kadınların gözdesi
 Kasko şirketiniz otonuz gibi hızlı mı
 En yeni modeller yola çıktı
 Kullanım maliyeti düşük ticari araçlar makbul
 Arazinin kralları yollarda boy gösteriyor
 Land Rover Freelander/ Discovery/Range Rover
 4x4 otoda fırsat
 Dizelde çok yol yapan kârlı
 Kış bakımı yaptırın yolda kalmayın
 Kış lastiği ile fren mesafesi kısalıyor
 Günak, 400 tasarımcıyla VW'i geleceğe hazırlıyor
 Citroen'in lüks otomobil yorumu
 40 bin Euro'ya Quattro Audi A3
 Grandis'e dizel motor seçeneği
 X Large tadında mini otomobil
 Fotoğraf çektirmek için değil! Gazlamak için ideal...
 Oto servislerinde indirim % 30'u buldu
 Nissan Patrol: Bir arazi efsanesi
 Ellerinizi cebinizden çekin
 S Class'a destek
 Öğrenci Ferrari'si
 Yarının otomobili Civic Ocak 2006'da yollarda
 Hyundai'nin sloganı değişti
 Cherooke sağlam bir seçenek
 Maliyet arttı, Goodyear ithalata kaydı
 Bursalı Clio Avrupa'nın en iyisi seçildi
 24 milyonuncu Golf yollara çıktı
 Toyota Yaris'e güvenlikte 5 yıldız
 Standartları sınıfını zorluyor
 Ferrari ne yapacak?
 İstanbul kanatlarımın altında
 Otomobiliniz kaplan mı, yengeç mi?
 Havayastığı uyumak için değil
 Radara yakalananlar
 Muhteşem bir otomobil
 Korkunç reklamlı Seat Leon
 Hep beraber dizelleşiyoruz
 Yeni Z4 görücüye çıkıyor
 Yarının otoları Tokyo'dan yola çıktı
 En geniş Vitara 8 bin YTL ucuzladı
 Otoda Avrupalı olduk küçükleri çok sevdik
 Yeni Saab 9-5 aralıkta Türkiye'de
 Yeni Kangoo 22.3 bin YTL'den piyasada
 Efsanevi VW Beetle'a yeni görünüm
 Renault'nun yeni kavramı
 Yeni bir fikrim var
 Sert bakışlı Alfa
 Bu nedir bu?
 Yılın otosunda Türk damgası
 Mazda 5 sürgülü kapılarıyla farklılaşıyor
 Bursalı Clio 'yılın otosu'na adını yazdırmak istiyor
 Giugiaro imzalı Alfa Romeo 159
 Günak, Passat'da yunustan esinlenmiş
 BMW 3 Serisi büyüdü
 Yaris ikinci kez aday
 Parçaları aynı ruhları farklı
 Toyota'ya dizel motor seçeneği
 Çin, 2030'da trafik sıkışıklığını öğrenecek
 Volvo'nun top modeli
 Tut kolumdan çek götür beni!
 Altavilla: Doblo ekmeğimiz, yağımız
 Bursalı Fiat Doblo yılın aracı seçildi
 Üstsüzü daha güzel
 Ben de resim çektirebilirim
 Rimula puan kazandırıyor
 Yarışçı Leon zafer kazandı
 Kış lastiğinde iddialı
 Nissan bayi ağı genişliyor
 Otomotive 'konut' ve '3 Ekim' darbesi
 'Made in Turkey' damgalı ticariler ödül avcısı oldu
 Sözlük gibi otomobil
 Sonbaharın yıldızları yollarda
Fettan güzel
Fettan güzel
Ünlü İngiliz futbolcu Joe Cole, "üçüncü sayfa güzeli" Keely Hazell...
 
    Günün İçinden | Yazarlar | Ekonomi | Gündem | Siyaset | Dünya | Televizyon | Hava Durumu
Spor | Günaydın | Kapak Güzeli | Astroloji | Magazin | Sağlık | Bizim City | Çizerler
Cumartesi | Pazar Sabah | Sarı Sayfalar | Otomobil | Dosyalar | Arşiv | Künye | Ana Sayfa
   
    Copyright © 2003, 2004 - Tüm hakları saklıdır.
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Üretim ve Tasarım   Merkez Bilgi Grubu