kapat
   
SABAH Gazetesi
 
    Son Dakika
    Yazarlar
    Günün İçinden
    Ekonomi
    Gündem
    Siyaset
    Dünya
    Spor
    Hava Durumu
    Sarı Sayfalar
    Ana Sayfa
    Dosyalar
    Arşiv
    Etkinlikler
    Günaydın
    Televizyon
    Astroloji
    Magazin
    Sağlık
  » Cumartesi
    Aktüel Pazar
    Otomobil
    Sinema
    Çizerler
Bizimcity
Sizinkiler
emedya.sabah.com.tr
Google
Google Arama
 
Mucize değil gerçek
Mucize değil gerçek

Uzun yıllar süren klinik deneyler sonucu geliştirdiğimiz 804 programıyla milyonlarca kişi sağlıklı kilo verdi. Bu program bir mucize değil başarısı ispatlanmış bir diyet protokolü.

Diyet ve sağlıklı beslenme ile ilgili tecrübelerimi sizlerle paylaşırken zaman zaman üzerinde büyük bir emek vererek geliştirdiğim 804 adlı ürünümü anlatmam gerekiyor. Sevgili dostlar, ben son 10 senemi sadece 804 ürününü geliştirmekle geçirmedim. Aynı zamanda gerek Fransa'da gerek diğer ülkelerde ürünümü anlatamadığım ya da anlamak istemeyen uzmanlarla savaşmak zorunda da kaldım. Bu savaşlarım süresinde, kaç dava açtığımı, kaç dava kazandığımı inanın sayamadım bile. Sonradan pek çoğunun bu ürünü kullandığını ya da önerdiğini hayretler içerisinde gördüm. Türk okurları için yazdığım günden bu yana ülkenizdeki sağlık, diyet ve beslenmeyle ilgili uzmanların yazdıklarını takip etmeye çalışıyorum. Geçtiğimiz hafta da bir gazetenin hafta sonu ekinde 804 ile ilgili bir yazı yazılmış. Bu yazıda üzülerek farkettim ki 804 pek anlaşılamamış. Bir doktorun, bir ürünü ya da en azından onun başarısını ve başarısızlık olasılığını irdelerken o ürünü eline alıp incelemesi gerektiğini düşünmekteyim. Yazıdan anladığım kadarıyla eğer incelenmiş olsaydı görülecekti ki 804 starter kitapçıklarında biz de bu ürünün bir mucize olmadığını ve mucize bir ürün olamayacağını açıklıyoruz. Yıllarca hayali ürünlerle savaşmış biri olarak biz de bu tür vaatlerde bulunulmasına her zaman karşı olduk. Ancak biz bir beslenme programı ve bu programı destekleyen gıda takviyelerini ve başarısı ispatlanmış bir rejim çorbasından oluşan bir protokolü sunuyoruz. Bu ürün sadece solüsyon ya da tabletlerden oluşmuyor. Takip edilmesi gereken bir beslenme programı var. Ve bu beslenme protokolüne uyulduğu takdirde taahhüt ettiği 8 günde 0 zorlukla 4 kilo verilmesi gerçekleşiyor.

AKDENİZ USULÜ

Amerika'daki hastanelerde de uzun yıllardır binlerce hasta üzerinde uygulanan bu çorba diyeti aslında çok da yeni ve bize ait bir buluş değildir. Çorba diyetiyle tanışmam Amerika'da uygulanmasından yıllar sonra, Fransa'yı ziyareti sırasında tanıştığım dünyaca ünlü bir hastanenin doktoru vasıtası ile oldu. Kalp ve beyin cerrahisi öncesi hastaların hızlıca kilo vermeleri ve vücutlarındaki fazla suyu atarak ameliyata hazır olmaları amacıyla araştırılıp hazırlanmış meşhur lahana çorbasını kendisi bizlere anlattı. Eğer internette çorbanın içeriğindeki sebzeler araştırılırsa bazı sebzelerin detoks ve zayıflatıcı etkileri olduğunu gerek Türkçe gerek diğer dillerde inceleme şansına sahip olmak da mümkün olacaktır. Ayrıca biraz magazinsel boyutta da olsa geçtiğimiz aylarda benim ülkemde de tanınan sanatçılarınızdan Tarkan ve Kenan Doğulu'nun da bu çorbayla zayıfladığını Türk basınından takip ettim. Gerçi kullandıkları bizim ürünümüz mü yoksa sadece çorbayı mı kullandılar bilmiyoruz ama lahana çorbası ile zayıfladıklarını milyonlara açıkladılar. Bir diğer konuda geliştirdiğimiz programı eleştiren uzmanla aynı fikirdeyiz; her türlü bitkisel ya da kimyasal tablet bir diyet ile desteklenmelidir. Zaten biz de 804 starter kutularında 32 sayfalık bir beslenme protokolü ve diyet programı veriyoruz. Bir Akdeniz ülkesi olan Fransa'nın bir köy çocuğu olarak benim de tavsiyem Akdeniz ve köy usulü beslenme. Sebze ve meyve ağırlıklı bu beslenmede zeytinyağlılara ve arada sırada bir kadeh kırmızı şaraba izin veriliyor. 804 starter kutularının içindeki tablet ve solüsyonlardan ve etkilerinden söz etmek gerekirse bu konuda yöneltilen eleştirilere katılmadığımı belirtmek istiyorum. Bağımsız bir araştırma laboratuarı olan Pharmaceutical and Chemical Research VITRO BIO tarafından patenti firmamıza ait olan B-GLUCANE üzerinde yapılan araştırmalardan bahsetmeden geçemeyeceğim. Ana maddesi avena sativa olan bu madde, citrus lifleri (limon, greyfurt ve portakalda bulunur) ile desteklenmiştir. Kolesterol seviyeleri 240 mg/l üzerinde olan hastalara 18 ay süresince uygulanan ve sonuçları Dr. Gideon Earon tarafından irdelenen bu klinik deneyde deneklerin yüzde 65'inde kolesterol seviyesinde yüzde 15'lik bir azalma yüzde 7'sinde ise yüzde 35 oranında bir azalma gözlemlenmiştir. Tabletlerimizin içeriğinde bulunan Citriglucane klinik deneylerle başarısını ispatlamış ve bu nedenle Amerika'da FDA (Federal Department of Agriculture) onayı almıştır.

ÖNCE İNCELENMELİ
Eleştirileri okuyup moleküller arasında bu önemli klinik deneye rastlayamayınca bunu anlatmayı bir görev bildik. Umarız bu konuda dilimiz döndüğünce bu önemli molekülü Türk okuyucularımıza aktarabilmişizdir. Sanıyorum tek sorun diğer tüm ülkelerde ve hatta ana vatanımızda da karşılaştığımız gibi bizi eleştirenlerin ya da savaş bayrağı açanların ürünümüzü inceleme zahmetinde bulunmamaları. 804 ransa'da 5 senesini tamamladı her yıl artan bir satış potansiyeli yakaladı. Ve hala da artışını sürdürmekte. 4 milyon tüketiciye ulaştığımızı hesaplıyoruz. Bu başarı hayal ürünü pazarlamakla olmaz. Bu başarının altında klinik deneyler, araştırmalar var. Eric Favre

Eric Favre

DİĞER YAŞAMA DAİR HABERLERİ
 Bu koleksiyon gençlik aşısı gibi
 Dışarı çıkmadan önce
 Darıca'nın son günleri
 Duvarlarını anlat kim olduğunu söyleyeyim
 Denizin özel dilini keşfedin
 Kısa... Kısa...
 Zoom
 Vücudumuz için en gereksiz gıda ŞEKER
 Önemli olan kilo vermek değil zayıflamak
 Bizim camiadan gay çıkmaz
 'Bayan Vücut' şimdi iç çamaşırı kraliçesi
 Tişört deyip geçmeyin
 Ekoseli İngiliz İstanbul'da
 En çok ilgi Türkiye'ye
 Yüksek topuklu İngiliz 'prenses'
 Rüyaların gerçek olduğu yer
 Annenizden kalan taktikleri rafa kaldırın
 Şiddet görüntüleri çocukların güven hissini yok ediyor
 Ağır abiler eğlenmez, yoklama verir
    Cumartesi Yazarlar
    Güncel
  » Yaşama Dair
    Sinema
    Gurme
Evet'te hayır vardır!
Evet'te hayır vardır!
Görünürde, zıtlar arasındaki bir aşk filmi bu. Tümüyle kafiyeli bir...
Ölüler ezilmişlerin intikamını alıyor
Ölüler ezilmişlerin intikamını alıyor
Deneyimli yönetmen bu kez de görkemli sahneleri, kanı donduran korku...
İster kirazlı ister şeftalili likör zamanı
Kavurucu sıcaklarda insanın canı yüksek alkollü içkiler çekmiyor.
Yüzde 70 indirim başladı
Yaz sezonunun birbirinden renkli ve şık ürünleri yüzde 70'e varan indirim...
50 yıldır bitmeyen balayı
1955 yılında açılan İstanbul Hilton Oteli'nin ilk 'balayı çifti' olan Safiye ve...
 
    Günün İçinden | Yazarlar | Ekonomi | Gündem | Siyaset | Dünya | Televizyon | Hava Durumu
Spor | Günaydın | Kapak Güzeli | Astroloji | Magazin | Sağlık | Bizim City | Çizerler
Cumartesi | Aktüel Pazar | Sarı Sayfalar | Otomobil | Dosyalar
   
    Copyright © 2003, 2004 - Tüm hakları saklıdır.
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.