kapat
   
SABAH Gazetesi
 
    Yazarlar
    Günün İçinden
    Ekonomi
    Gündem
    Siyaset
    Dünya
    Spor
    Hava Durumu
    Sarı Sayfalar
    Ana Sayfa
    Dosyalar
    Arşiv
    Etkinlikler
    Atina 2004
    Günaydın
    Televizyon
    Astroloji
  » Magazin
    Sağlık
    Cumartesi
    Aktüel Pazar
    Otomobil
    Sinema
    Çizerler
Bizimcity
Sizinkiler
emedya.sabah.com.tr
Google
Google Arama
 
Gülben'i istemeye gidiyorlar
Gülben'i istemeye gidiyorlar

Pazar günü Kemer Country'de gerçekleşecek düğünle yaşamlarını birleştirecek olan Gülben Ergen ile Mustafa Erdoğan için geri sayım başladı. Erdoğan ailesi perşembe akşamı Gülser Hanım'ın evine gidecek ve Gülben'i oğulları Mustafa'ya isteyecek.

Bir yıl önce başlayan beraberliklerinde bir aylık ayrılıktan sonra evlenmeye karar veren Gülben Ergen ile Mustafa Erdoğan'ın düğün hazırlıkları büyük bir hızla sürüyor. Gülben'in konser için Çeşme'de olduğu günlerde düğün için mekan arayışına giren Mustafa Erdoğan, sonunda Kemer Country'de karar kıldı. Pazar günü İstanbul'a dönen Gülben Ergen, Mustafa Erdoğan ile birlikte Kemer Country'ye gitti ve mekanı inceledi. Çift, düğün organizasyonu ve catering için Vakko ile görüştü. Vakko'nun patronu Cem Hakko, organizasyonun çifte düğün hediyesi olarak yapılacağını açıkladı.

YÜREĞİ SAHNEDE KÜT KÜT ATTI
Erdoğan ailesi Perşembe akşamı Gülben Ergen'in annesi Gülser Hanım'ın Göztepe'deki evine gidecek ve Türk örf ve adetlerine uygun olarak oğullarına Gülben Ergen'i isteyecek. Geçtiğimiz hafta Hisar'daki konserinde Gülben Ergen yüreğini "küt küt" ettiren bir sevinçle çıktı sahneye. O gün doğumgünüydü ve doğumgünüyle birlikte gelen sevinç de, mutluluk da tam karşısında oturuyordu. Seyircilerin arasında, ön sırada oturan Mustafa Erdoğan gözlerini ondan alamıyordu, o da Erdoğan'dan. Herkes birbirine sordu, herkes aynı sorunun cevabını aradı. "Barıştılar mı?" Kısa bir ayrılığın ardından barışmışlardı üstelik birbirlerinin ve sevgilerinin kıymetini daha iyi anlayarak. .. Ve geçtiğimiz haftadan itibaren hummalı bir koşuşturma başladı. Gülben Ergen konser için İzmir'e giderken Mustafa Erdoğan da İstanbul'da, düğünün yapılacağı yer arayışları içine girdi. Gülben, otel odasına henüz yerleşmişti ki; ben aradım onu. Biz konuşurken de Mustafa Erdoğan'ın çiçekleri geldi odaya... Üzerindeki notu okuyunca, sesi değişti... "Çok mutluyum" dedi...

HAKKARİ YEMEKLERİ OLACAK
Gülben Ergen'in İstanbul'a dönmesiyle birlikte hazırlıklar hız kazandı. Çift, düğün için Kemer Country'de karar kıldı. Sonra catering ve süsleme için Vakko ile görüşüldü. Davetli listesi hazırlandı. Anne Süheyla Erdoğan'ın evde hazırlayacağı Hakkari yemekleriyle ayrı bir masa hazırlanmasına karar verildi. Erdoğan ailesi; anne Süheyla Erdoğan, baba Nazım Erdoğan, Mustafa Erdoğan ve Ankara'da yaşayan, televizyon dizilerine de Sürahi hanım tiplemesiyle konu olan babaanne Perşembe gecesi Gülben'in annesi Gülser Hanım'ın Göztepe'deki evine gidecek. Oğullarına kızını isteyecekler Gülser Hanım'dan.

DÜĞÜNDE 80 DAVETLİ OLACAK
Peki, Gülben Ergen'in duyguları ne? "Çok güzel şeyler yaşıyorum" diyor... "Her genç kızın evinde düğün hazırlıkları nasıl sürerse bizde de aynı heyecan yaşanıyor. Her türlü adeti yerine getiriyoruz. Annem tatlı bir telaş içinde. Perşembe gecesi için her şeyi kendi elleriyle hazırlayacak." Pazar günü gelin olarak annesinin evinden çıkacak olan Gülben, düğünde, 80 davetlinin yer aldığı aile ortamında yeni yaşamına, sevmeye, ömür boyu birlikte olmaya "Evet" dedikten sonra eşinin kollarında, yeni yaşamının yeni evine gidecek. Bu arada Mustafa Erdoğan yeni gösterisi Dawool'un afişinde de Gülben Ergen'e bir sürpriz yaptı. Erdoğan, gösterinin afişindeki içiçe geçmiş iki 'o' harfinin; iki alyansı, yani onların evliliklerini simgelediğini söyledi.

ŞENGÜL BALIKSIRTI

DİĞER MAGAZİN HABERLERİ
 Cesur Vücutlar
 Ünlü ve şanslılar ama hepsi bakıcıya emanet
 Eskiden ortaktılar bugün mahkemelik
 Onlar da haklı!
 Gerçek Beren mi?
 Düğünde yoktu!
 İkinciye hamile
 Sezonu kapattı
 Göcek'i sevdiler
 Bir kardeşimizi daha evlendirdik
 Boşanıyorlar
 Bir yıl doluyor!
 Bu ilişki ciddi!
 Üçüncü de erkek
Yeşilçam küllerinden doğdu
Yeşilçam küllerinden doğdu
Türk filmlerinin yabancı filmlerden daha çok izleniyor olması,...
Yıllar sonra aynı sahneye çıktılar
Yıllar sonra aynı sahneye çıktılar
Emel Sayın ve Ahmet Özhan, önceki gece Rumelihisarı'nda tadına...
Bilişim Dünyası 2004
Avrasya'nın en büyük bilişim fuarı CeBIT Bilişim Eurasia, 31 Ağustos...
1 Milyon TL = 1 Yeni Türk Lirası
Yeni Türk Lirası'na 2005'te hazır olun. Yasa ile, Türk lirasından...
Marmara Depreminin 5. yıldönümü
20'nci yüzyılın en büyük depremi Marmara Bölgesi'nde bundan 5 sene...
 
    Günün İçinden | Yazarlar | Ekonomi | Gündem | Siyaset | Dünya | Televizyon | Hava Durumu
Spor | Günaydın | Kapak Güzeli | Astroloji | Magazin | Sağlık | Bizim City | Çizerler
Cumartesi | Aktüel Pazar | Sarı Sayfalar | Otomobil | Dosyalar
   
    Copyright © 2003, 2004 - Tüm hakları saklıdır.
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.