kapat
   
SABAH Gazetesi
 
    Yazarlar
    Günün İçinden
    Ekonomi
    Gündem
    Siyaset
    Dünya
    Spor
    Hava Durumu
    Sarı Sayfalar
    Ana Sayfa
    Dosyalar
    Arşiv
  » Günaydın
    Televizyon
    Astroloji
    Magazin
    Sağlık
    Cumartesi
    Aktüel Pazar
    Bilgi ve Yaşam
    Otomobil
    Sinema
    Çizerler
    Kampüs
Bizimcity
Sizinkiler
emedya.sabah.com.tr
Google
Google Arama
 
Canlı ve enerji dolu günlere hazır olun
Canlı ve enerji dolu günlere hazır olun
Başak Burcu
Akrep Burcu

Canlı ve enerji dolu günlere hazır olun

Başaklar'ı, Teraziler'i ve Akrepler'i bu yaz değişim dolu günler bekliyor. Canlılık ve enerji üst düzeyde görülecek. Başaklar'ın cazibesi dorukta, çılgın aşklar yaşayacaklar. Teraziler hiç bu kadar şanslı olmadılar, özgüvenleri artacak. Akrepler yeni atılımlar yapıyor, yaratıcılıkları ise süper.

Başaklar, Teraziler ve Akrepler, bu yaz değişim dolu günlere hazır olmalılar. Özellikle Başaklar, kendilerini yaz boyunca çok zinde hissedecekler. Geçmişte kaçırdıkları fırsatları bu dönemde yakalayacaklar. Yıllardır süren aşk acılarına da artık bir nokta geliyor. Yaşantılarında yeni bir sayfa ile birlikte deli dolu bir aşk başlıyor. Teraziler muhteşem bir yaza hazır olmalı. Başarılı atılımlarda bulunacaklar. Aşk hayatlarında ise akılcı kararlar alarak, mutluluğu yakalayacaklar. Akrepler ise, alışkanlıklarından sıyrılıp, yaratıcılıklarının üst seviyesinde olacaklar. Önlerine çıkan kariyer fırsatları, onları başarının zirvesine oturtacak, yaptıklarıyla ön planda olacaklar.

Terazi Burcu
Hiç bu kadar şanslı olmadınız

İş Hayatı
Sevgili Teraziler, muhteşem bir yaza hazır olmalısınız. Sizi her anlamda mutlu edecek günler bekliyor. Eylül ayı içinde şans ve talih gezegeni Jüpiter, on iki yılda gerçekleştirilen turuna burcunuzda başlıyor. Uzun süredir kendinizi hiç bu kadar şanslı hissetmemiştiniz. Yaşantınızın yeni bir plana ihtiyacı vardı ve siz kendinizi ihmal etmiştiniz. Artık uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Her zamankinden daha girişimci ve aktif bir yapı sergilemek, başlangıçta size zor gelebilir. Geniş hayalleriniz var, uzun süredir bazı planlarınızı yaşama geçirmekte zorlanıyordunuz. Satürn bazen size engel çıkarsa bile, Jüpiter hiçbir konuda sizden desteğini esirgemiyor. Kendinize olan güveniniz gittikçe artıyor. Yeni başlangıçlar yapmak için elinize geçecek fırsatları en iyi şekilde değerlendireceksiniz. Yaşamla ilgili yeni konular, aklınızda yeni bir liste oluşturmuş durumda. Size sadece başarılı bir şekilde uygulamak düşüyor ve siz her türlü donanıma sahipsiniz.

Tepeden tırnağa yenileneceksiniz
Sağlık Durumu
Kronik
rahatsızlıklara "dur" demenin tam sırası. Ertelediğiniz ameliyatlarınız ve operasyonlarınız için ideal bir dönem. Bahar sonlarında kendinizi bakıma almalı ve yaz mevsimini sorunsuz karşılamalısınız. İyileşmesi zor bir rahatsızlığınız varsa, yine bu dönemde kesin çare bulacak, gerekli tıbbi müdahaleleri yaptırarak, sağlığınıza kavuşacaksınız. Diş problemlerinizi gözden geçirmelisiniz.

Size sunulan fırsatları görün
Aşk Hayatı
Geçen yıl özel yaşamınızı oldukça ihmal etmiştiniz. Uzun süreli bir flörtünüz varsa, ilişkinizi iyi yönde gelişmeler bekliyor. Kalbiniz boşsa veya bir ilişkiyi yeni bitirdiyseniz, kendinizi farklı ve ayaklarınızı yerden kesecek bir maceraya hazırlayabilirsiniz. Hatta, kendinizi ciddi bir şekilde sonuçlanacak hoş bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. Uranüs etkisini sizde de gösterecek. Kesinlikle tartışmadan kaçmalısınız.

Uranüs yanlış anlaşılmalara neden olabilir ve sizi huzursuz edecek davranışlara itebilir. Plüton ve Mars uyumu sizin için farklı bir konuyu da ortaya çıkarıyor. Aşkınızı büyütebilir veya bitirebilir. Neyse ki, akıllıca verdiğiniz kararların içinde, bu konu da mevcut. Jüpiter'in olumlu özelliği, duruma anında el koyarak, ilişkiniz için en doğru kararı veriyor. Bu yaz, sizi her anlamda çekici günler bekliyor. Büyülü akşam yemekleri ve yeni tanışmalar, ilginç gelişen beraberlikler, mutlu tesadüfler hep Jüpiter'in size oynadığı mutlu oyunlar olacak ve her şey sizin lehinize gelişecek.

FİLİZ ÖZKOL

DİĞER GÜNAYDIN HABERLERİ
 Türk turizminin tatil başkenti: Antalya
 Antalya Merkez
 Yüksel Aytuğ'a bir ödül daha
 Çatal ve bıçağın duruşu sofra görgünüzü anlatır
 En Güzel Fadime-Temel yarışması başladı
 Üç Kişilik Aşk ekibi eğlendi
 Aspendos festivali başlıyor
 Kim korkar yemekli misafirden
 Zorla güzellik olmaz
 Aplike cepler
HAKAN & UTKU
Er Cem'in bedelli askerliği
Hükümetin 'ciğeri bir türlü...
AYŞE TÜTER
Topik
Zeytinyağını ısıtıp, bezelye ve sarmısakları...
Tansiyon ilacı kullananlarda sıcak çarpması riski artıyor
Tansiyon ilacı kullananlarda sıcak çarpması riski artıyor
Uzmanlar, seyahat öncesinde mutlaka sağlık kontrolünden geçilmesini...
Çocukları güneşten koruyun
Çocukları güneşten koruyun
JFK Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Bülent...
 
    Günün İçinden | Yazarlar | Ekonomi | Gündem | Siyaset | Dünya | Televizyon | Hava Durumu
Spor | Günaydın | Kapak Güzeli | Astroloji | Magazin | Sağlık | Bizim City | Çizerler
Cumartesi | Aktüel Pazar | Bilgi ve Yaşam | Sarı Sayfalar | Otomobil | Dosyalar
   
    Copyright © 2003, 2004 - Tüm hakları saklıdır.
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.