kapat
20.11.2003
YAZARLAR
ATV
EKONOMİ


TÜRKİYE
DÜNYA
POLİTİKA
SPOR
MEDYA
SERİ İLANLAR
METEO
TRAFİK
ŞANS&OYUN
ACİL TELEn seksi sahne 'Temel İçgüdü'

İngiliz Channel 4 televizyonu, son zamanların en seksi 10 sahnesini belirledi. İzleyicilerin anketiyle belirlenen sahneler "En ateşli 100 Film" adlı programda yayınlayacak.

Seksi sahneler arasında Temel İçgüdü filminin o meşhur sahnesi de var. Polis sorgusu sırasında bacak bacak üstüne atıp seksi pozlar veren Sharon Stone, bu sahnenin hafızalara kazınmasına neden olmuştu.

Diğer filmler Demi Moore ve Patrick Swayze'in oyanadığı "Hayalet" (Ghost), Amerika'da ve tüm dünyada izlenme rekorları kıran dizi "Sex and The City", Oskarlı film Amerikan Güzeli (American Beauty), 1968 yapımı "Devam et Doktor"(Carry on Doctor), iki kadının sekiz saniye boyunca öpüşme sahnesinin olduğu "Brookside", Richard Gere'in oynadığı "Subay ve Centilmen" (Officer and Gentelmen), Mickey Rouke ve Kim Bassinger'ın oynadığı unutulmaz sahneleri olan "Dokuz Buçuk Hafta" ve "Futbolcu Eşleri" (Footballer's Wives). İngiltere televizyonlarında yemek programları yapan Nigella Lawson da televizyonda seksi pozlar veren kadınlar arasında ilk onda olmayı başardı.


Haberleri gazete sayfası görüntüsünde okumak için
SABAH e-Medya"ya tıklayın

<< Geri dön Yazıcıya yolla Favorilere Ekle Ana Sayfa Yap
hibe destekler

Sarı Sayfalar
GreenCard
TEMA

Copyright © 2003, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır