kapat
24.10.2003
YAZARLAR
ATV
EKONOMİ
limasollu
TÜRKİYE
DÜNYA
POLİTİKA
SPOR
MEDYA
SERİ İLANLAR
METEO
TRAFİK
ŞANS&OYUN
ACİL TELGREENCARD

Rüştü'ye kanca

Yıldız kalecinin basın toplantısında "Oynamayacağımı bilsem Barcelona ile anlaşmazdım" dediği saatlerde Hamburg da kiralamak için teklif yaptı

Barcelona'da teknik direktör Frank Rijkaard'ın ilk 11'de şans vermediği Rüştü'ye Klaus Toppmöller kancası. Alman 1. Ligi ekiplerinden Hamburg'da Kurt Jara'nın yerine teknik direktörlüğe gelen Toppmöller, milli kalecimizi kiralamak için Katalan ekibiyle pazarlıklara başladığı bildirildi. Barcelona'daki son başkanlık seçimlerinde adaylardan Jordi Medina teknik direktörlük için Klaus Toppmöller ile anlaşmıştı. Alman teknik adam da Medina'dan öncelikle Rüştü'nün transferini istemişti.

Daha önce de istemişti
Ancak seçimi Joan Laporta kazandı. O da Rüştü'yü transfer etmesine karşın, teknik direktör Frank Rijkaard milli kalecimizi oynatmayı düşünmedi. Bundesliga'da 13. sıraya düşen Hamburg'ta kaleci Martin Pieckenhagen'in sakatlandı ve 6 ay oynayamayacak. Tecrübeli teknik direktörün Rüştü'nün imaj haklarını elinde bulunduran şirketin yetkilileriyle yakın arkadaşlığını da transfer için kullandığı, Rüştü'nün de teklife sıcak baktığı öğrenildi. Daha teklif medyaya yansımadan dün bir basın toplantısı yapan Rüştü, "Eğer birinci kaleci olmayacağımı bilsem Barcelona'ya gelmezdim" diye konuştu.

Galip ÖZTÜRK


Haberleri gazete sayfası görüntüsünde okumak için
SABAH e-Medya"ya tıklayın

<< Geri dön Yazıcıya yolla Favorilere Ekle Ana Sayfa Yap
hibe destekler

Sarı Sayfalar
GreenCard
TEMA

Copyright © 2003, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır