kapat
Sabah Gazetesi 08.08.2002

Yine dayak yemiş!

Bir önceki sevgilisi Hakan Ulu'dan dayak yediği gerekçesiyle olaylı bir biçimde ayrılan Selin Boronkay, son sevgilisi şarkıcı Onur'dan da aynı sebeple ama sessiz sedasız ayrıldı

BUNDAN 2 yıl önceydi. Otomobil sektörünün önde gelen kuruluşlarından Boronkay Otomotiv'in sahibi Zoltan ve Yücel Boronkay'ın kızları Selin Boronkay 5 yıllık sevgilisi Hakan Ulu'nun kendisini dövdüğü gerekçesiyle Şişli Cumhuriyet Savcılığı'na şikâyette bulunmuştu. Ulu hakkında Şişli 7'nci Asliye Ceza Mahkemesi'nde "hayati tehlike geçirecek şekilde adam yaralamak" suçundan 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Dava halen sürüyor... Çevresinde mütevazı kişiliği ve yardımseverliğiyle tanınan Selin Boronkay'ın adı daha sonra çeşitli kişilerle anıldı. Boronkay, son olarak 19 yaşındaki şarkıcı Onur Sarıkaya, ya da kamuoyunda bilinen adıyla küçük Onur'la birlikteydi. Ancak Boronkay-Sarıkaya beraberliği sadece 5 ay sürdü. İşin ilginç tarafı Boronkay'a yakın kaynaklara göre Selin'in Onur'dan ayrılma sebebi yine dayaktı.

KISKANÇLIK YÜZÜNDEN

Selin Boronkay'ın kendisinden 5 yaş küçük Onur'dan dayak yediği ve bileğinin çatladığı iddia ediliyordu. İddialara göre kıskançlık yüzünden sık sık tartışan ikili, Küçük Onur'un bir davette sarışın bir kadınla ilgilenmesi yüzünden yine kavga etmişti. Evde de süren ve büyüyen kavga sonucunda Küçük Onur'dan dayak yiyen Selin Boronkay, son sevgilisinden de bileği çatlak olarak ayrıldı.

Nejdet ÇOKAN (SHA)


5 AYDIR BİRLİKTEYDİLER

Boronkaylar'ın kızı Selin ve şarkıcı Onur'un ilişkisi sadece 5 ay sürdü. Selin Boronkay'ın Onur'dan dayak yediği için ayrıldığı söyleniyor.

Nebahat KOÇ