kapat
07.02.2002
 SON DAKİKA
 EDİTÖR
 YAZARLAR
 HABER İNDEKS
banner
 EKONOMİ
 FİNANS
 MARKET
banner
 TÜRKİYE
 DÜNYA
 POLİTİKA
 SPOR
 GALOP
 MAGAZİN
 SAĞLIK
 KAMPUS
 HYDEPARK
 İNANÇ
 ANKETLER
 ŞAMDAN
 DİYET
 TATLILAR
 CİNSELLİK
 PAZAR SABAH
 KİTAP
 SİNEMA
 SANAT
 RENKLER
 GURME
 TARİH
 SUNNY
 HİGH-TECH
 YAT&TEKNE
 NET YORUM
 NET GÜNDEM
 MELODİ
 ASTROLOJİ
 SARI SAYFA
 METEO
 TRAFİK
 ŞANS&OYUN
 ACİL TEL
 KÜNYE
 WEB REKLAM
 ARŞİV
 
Ah o ilk maç!

Orta boy 3 siyahi, RRR (Roger Huggins, Ronald Ellis, Louis Rowe) etrafına kurulu hızlı, sert savunmalı ama vasat basketbol oynayan Charleroi'ya Efes'in orada yenilmiş olmasına bir kez daha hayıflandık.

Genç oyun kurucusu Kerem sıfır sayıyla çıkarken dahi çok rahat bir tempo ile götürdüğü maçta 78 sayı atabilen Efes Pilsen, o yenilgiyi almasaydı şimdi grupta çok daha iyi bir pozisyonda olacaktı.

Malaga'nın, Olympiakos maçına itirazı Demokles'in kılıcı gibi Efes Pilsen'in başı üstünde duruyor. Eurolig'in İspanyol hakimiyetinde olması Malaga'nın bu itirazını lehine sonuçlandırabilir ve dengeler altüst olabilir. Dileriz olmaz.

Kambala devleşti
Efes Pilsen 23-17, 38-32, 58-44 önde geçtiği periyodlarla maçı çok rahat alırken Letonyalı pivot Kambala 20 sayı atarak iki onluk bozdurdu.

Bu arada zaman zaman hareketlendiğini gördüğümüz Stombergas'ın da basketbol anılarını hatırlıyor olması Efes Pilsen için önümüzdeki turlarda bir ümit vesilesi olacak gibi gözüküyor.

NBA'den Nowitzki'nin, Gasol'un ve Kirilenko'nun müthiş oyunlarının haberleri gelirken Mehmet'ten çok daha iyi performansları bir an evvel bekliyoruz. Az süre almış olmasına rağmen dün akşam da kıpırdanır gibi oldu ama yeterli değil.<< Geri dön Yazıcıya yolla Favorilere Ekle Ana Sayfa Yap

Copyright © 2002, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır