kapat
07.02.2002
 SON DAKİKA
 EDİTÖR
 YAZARLAR
 HABER İNDEKS
banner
 EKONOMİ
 FİNANS
 MARKET
banner
 TÜRKİYE
 DÜNYA
 POLİTİKA
 SPOR
 GALOP
 MAGAZİN
 SAĞLIK
 KAMPUS
 HYDEPARK
 İNANÇ
 ANKETLER
 ŞAMDAN
 DİYET
 TATLILAR
 CİNSELLİK
 PAZAR SABAH
 KİTAP
 SİNEMA
 SANAT
 RENKLER
 GURME
 TARİH
 SUNNY
 HIGH-TECH
 YAT&TEKNE
 NET YORUM
 NET GÜNDEM
 MELODİ
 ASTROLOJİ
 SARI SAYFA
 METEO
 TRAFİK
 ŞANS&OYUN
 ACİL TEL
 KÜNYE
 WEB REKLAM
 ARŞİV
 

Kişiye özel BMW

BMW almak isteyenler artık kendi hayal güçlerine göre sipariş verecek. Kişiye özel üretim BMW 1.5-2.5 ay içinde elinizde olacak
Haute Couture elbise, ayakkabı olur da otomobil olmaz mı? Olmaz diyorsanız BMW'nin yeni projesinden haberiniz yok demektir. İşte otomobil tutkunlarına müjdeli bir haber. Artık otomobilinizi kendiniz dizayn edip, keyfinizce gezebilirsiniz. BMW'nin Türkiye distirbütörlüğünü yapan Borusan Otomotiv tüm dünyada olduğu gibi kişiye özel sipariş üzerine satışlara başladı. BMW Marka Müdürü Faik Akkök, 2002 model tüm BMW modellerinde uygulanan yeni projeyle sipariş verilen otomobillerin, fiyat listelerine göre daha da ucuz olacağını ifade etti. Akkök, kişiye özel üretim projesini şöyle aktardı:

Müşterilerimiz istekleri doğrultusunda otomobillerin aksesuvarlarını, buzdolabı gibi özel ekipmanlarını, rengini, döşemesini, arka stop farlarını ısmarlayabiliyor. Sipariş verildikten 1.5 ay ile 2.5 ay sonra kişiye özel BMW, müşteriye teslim ediliyor. Bu uygulamayla hem istediğiniz otomobili yaratmış oluyorsunuz hem de aracı daha uygun fiyatlarla satın almış oluyorsunuz." Akkök, BMW'nin kişiye özel üretimle 3 hedefi olduğunu belirtiyor: Stokları en aza indirmek, müşteri için otomobili daha cazip hale getirmek ve maliyetleri aşağıya çekmek.

Mete TANSU<< Geri dön Yazıcıya yolla Favorilere Ekle Ana Sayfa Yap


Copyright © 2002, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır