kapat
07.02.2002
 SON DAKİKA
 EDİTÖR
 YAZARLAR
 HABER İNDEKS
banner
 EKONOMİ
 FİNANS
 MARKET
banner
 TÜRKİYE
 DÜNYA
 POLİTİKA
 SPOR
 GALOP
 MAGAZİN
 SAĞLIK
 KAMPUS
 HYDEPARK
 İNANÇ
 ANKETLER
 ŞAMDAN
 DİYET
 TATLILAR
 CİNSELLİK
 PAZAR SABAH
 KİTAP
 SİNEMA
 SANAT
 RENKLER
 GURME
 TARİH
 SUNNY
 HİGH-TECH
 YAT&TEKNE
 NET YORUM
 NET GÜNDEM
 MELODİ
 ASTROLOJİ
 SARI SAYFA
 METEO
 TRAFİK
 ŞANS&OYUN
 ACİL TEL
 KÜNYE
 WEB REKLAM
 ARŞİV
 

Celal Doğan'a ders

Viola atılınca sahaya inip G.Antep'i sahadan çekmek istedi. Aybaba ve futbolcuları "Olmaz başkan" deyip sportmenlik örneği sergiledi

Kızarınca yumruğu çaktı
Yardımcı hakem Adil Sinem, 81. dakikada Baya gole giderken bayrağını kaldırıp Erol Ersoy'u yanına çağırdı. Herkes ofsayt sandı. Ersoy, Sinem ile diyaloğu sonrası yaklaşık 30 metre mesafedeki Viola'ya kırmızı kart çıkardı. G.Antepli futbolcuların bir kısmı Sinem'e, bir kısmı da Beşiktaşlı İlhan'a koştu. Viola, İlhan'ın kafasına yumruk atınca arbede büyüdü.

Doğan sahaya indi
Yedek futbolcular, Sinan Engin ve Samet Aybaba da sahaya girdi. Ama asıl bombayı tribünden sahaya inen Celal Doğan patlattı. G.Antep Başkanı, teknik heyet ve futbolcularına "Sahadan çekilin" diyordu. Bazı futbolcular da aynı fikirdeydi. Ama teknik direktör Aybaba ve diğer futbolcular Doğan'a "Olmaz başkan, çekilmemeliyiz" diye dil döküp ikna ettiler.

Engin meydan okudu
Oyun yaklaşık 5 dakika durdu. Basın tribünü önündeki G.Antepli taraftarlar basına küfredince TSYD Başkanı Atilla Gökçe ve gazeteciler tepki gösterdi. Buradaki gerilime polis müdahele etmek zorunda kaldı. Beşiktaş Menajeri Sinan Engin de, kulübeye yönelik tepkilere el işaretleriyle "Dışarıda görüşelim" yanıtını verdi. Sonra da "Aşağıya gelin de görelim bakalım ne yapacaksınız?" diye çıkıştı.

'Viola hiç Türkçe bilmez'
G.Antep Başkanı Doğan maç sonrası, "Hakemin Viola'ya hangi mantıkla kırmızı kart gösterdiğini çözemedim. Adam 15 gün önce geldi. Hiç Türkçe bilmez. Nasıl küfür etti? Hakeme ne dedi? İlhan nasıl söyledi? Takımı, daha büyük olay çıkmasın diye sahadan çekmek istedim" açıklamasını yaptı.

VAHAP HACIOĞLU<< Geri dön Yazıcıya yolla Favorilere Ekle Ana Sayfa Yap

Copyright © 2002, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır