kapat
07.02.2002
 SON DAKİKA
 EDİTÖR
 YAZARLAR
 HABER İNDEKS
banner
 EKONOMİ
 FİNANS
 MARKET
banner
 TÜRKİYE
 DÜNYA
 POLİTİKA
 SPOR
 GALOP
 MAGAZİN
 SAĞLIK
 KAMPUS
 HYDEPARK
 İNANÇ
 ANKETLER
 ŞAMDAN
 DİYET
 TATLILAR
 CİNSELLİK
 PAZAR SABAH
 KİTAP
 SİNEMA
 SANAT
 RENKLER
 GURME
 TARİH
 SUNNY
 HİGH-TECH
 YAT&TEKNE
 NET YORUM
 NET GÜNDEM
 MELODİ
 ASTROLOJİ
 SARI SAYFA
 METEO
 TRAFİK
 ŞANS&OYUN
 ACİL TEL
 KÜNYE
 WEB REKLAM
 ARŞİV
 

Ankara seymeni İstanbul'da şaşırdı

MHP'li vekil Şevket Bülent Yahnici önceki gece İstanbul Cat Walk'tan çıkarken kendisini bekleyen basın ordusuna şaşırınca "BURASI İstanbul, burada böyle" cevabını aldı.
Geçtiğimiz gece MHP Genel Başkan Yardımcısı, milletvekili Şevket Bülent Yahnici bir arkadaşının daveti üzerine, işletmeciliğini Ajda Pekkan'ın yaptığı Cat Walk'taydı. İçeri basın mensubu aldırmayan Yahnici, mekânda sahneye çıkan Ece Bergen'in söylediği şarkılara oturduğu yerden eşlik etti. Gecenin sonunda Cat Walk'tan çıkarken ise kendisini bir sürpriz bekliyordu. Yahnici'nin içeri aldırmadığı basın ordusu çıkışta kapıdaydı. Şaşkınlığını atlatan Ankara seymeni, "Ne oluyor, bir şey mi oldu da bu kadar kalabalıksınız?" deyince bir muhabirden cevap geldi: "Burası İstanbul. İstanbul'da böyle!" "Bir dostumun daveti üzerine buraya geldim. Sadece eğlendik. Beni çok şaşırttınız" diyen Yahnici bir yandan da şaşkın bakışlarla basın mensuplarının sorularına cevap vermeye çalışıyordu.

YAHNİCİ'Yİ KIZDIRAN SORU
Tam arabasına binerken muhabirlerden bir can alıcı soru daha geldi: "Masadaki hanımla bir ilişkiniz var mı?" Bu soruya kızan Yahnici "Beni kızdırmayın. Benim böyle şeylerle işim olmaz" diyerek mekândan ayrıldı.

Taylan KILINÇ<< Geri dön Yazıcıya yolla Favorilere Ekle Ana Sayfa Yap

Copyright © 2002, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır