kapat
13.01.2002
 SON DAKİKA
 EDİTÖR
 YAZARLAR
 HABER İNDEKS
banner
 EKONOMİ
 FİNANS
 MARKET
banner
 TÜRKİYE
 DÜNYA
 POLİTİKA
 SPOR
 GALOP
 MAGAZİN
 SAĞLIK
 KAMPÜS
 NET YORUM
 HYDEPARK
 ANKETLER
 ŞAMDAN
 GOOOOL
 DİYET
 TATLILAR
 SAMANYOLU
 CİNSELLİK
 TELE ŞAMDAN
 PAZAR SABAH
 MELODİ
 ASTROLOJİ
 SARI SAYFA
 METEO
 TRAFİK
 ŞANS&OYUN
 ACİL TEL
 KÜNYE
 WEB REKLAM
 ARŞİV
 

  Beynin sırrını çözen dahi Türk
Onlar, Türkiye'deki bilimsel koşulların yetersizliği yüzünden yurtdışına giden 'süper beyinlerimiz.' Yeteneklerini ve bilgilerini yurtdışında konuşturan Türk bilimadamları, vatan özlemlerini yüreklerine gömüp, ömürlerini bilime adıyorlar. Onların yıldızlarının parladığını gördükçe hem göğsümüz kabarıyor, hem de içimiz burkuluyor.
Tüm Metin

  Nazım'ın son sevgilisi
Türkiye'de ve Rusya'da doğumunun 100'üncü yıldönümü kutlamaları için hazırlık yapılan ünlü şair Nazım Hikmet ile ilgili 39 yıldır gizli kalan büyük bir sır ortaya çıktı. Nazım, 60'lı yaşlarına doğru aşık olduğu, 'saçları saman sarısı kirpikleri mavi' karısı Vera'yı tam da öldüğü gün terk etmeye hazırlanıyordu.
Tüm Metin

  Keşke son kez görseydim
Mısır Büyükelçiliği baskınını gerçekleştiren 4 Filistinli gerillanın ele geçirilmesinde en büyük pay onundu... Ankara'daki elçilik binasında teslim olmamak için direren eylemcileri telefonun öbür ucunda ikna eden de oydu... Kanlı baskının kahramanı, dönemin İçişleri Bakanı Hasan Fehmi Güneş, baskın gününü...
Tüm Metin

  Ahmet abi bahşiş vermezdi
Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in 11 yıllık berberi Eşref Kaynar, müşterisi "Ahmet abi"yi anlattı. Kaynar'a göre, Sezer randevusuna sadık ve dakik bir müşteriydi. Ama kesinlikle bonkör bir müşteri değil... Çünkü Kaynar'ın dediğine göre, Sezer tarife neyse onu öder, bahşiş vermezdi.
Tüm Metin

  Vahşete isyan
Küçükçekmece'de ev basarak eşi Gülden, kayınvalidesi Gülhayat ve kayınpederi Cevat Çelikten'i öldüren Yusuf Taşkın'a dün olay yerinde tatbikat yaptırılmak istendi. Ancak çılgın kocanın baldızı Gonca Çelikten'in büyük öfkesi ve mahalle halkının linç girişimi yüzünden tatbikat yaptırılamadı.
Tüm Metin

  Peş peşe 7 arabayı yaktılar
Gece saat 03.30 sıralarında Esentepe Mahallesi Ankara Caddesi Havza Sokak üzerinde 1 araba, Petrol İş Mahallesi Rahmanlar Caddesi üzerinde ise 6 arabanın camları kırıldı. Kundakçılar, daha sonra arabaların içine benzin döküp ateşe verdi. Bir anda 7 ayrı yerde yangın ihbarını alan itfaiye ekipleri, araçları söndürmekte zorlandı.
Tüm Metin

  Genç bankacı ölü bulundu
Özdemir'in banyo yaptıktan sonra giyinmek için odaya girdiği ancak doğalgaz sobasından çıkan gazdan zehirlendiği sanılıyor. Genç kızın cesedi kesin ölüm nedeninin belirlenebilmesi için Adli Tıp Kuruma'na kaldırıldı. Zuhal Özdemir'in 1 yıl önce Zonguldak'tan İstanbul'a geldiği; Akbank Topkapı Sanayi Şubesi'nde çalışmaya başladığı öğrenildi.
Tüm Metin

  Ünü İngiltere'ye ulaştı!
Hava sıcaklığının sıfırın altında 22 dereceye düştüğü Sivas'ta taksiye bindirilen dana sadece Türkiye'de değil İngiltere'de de haber oldu! İngiltere'nin önde gelen gazetelerinden The Guardian'ın birinci sayfasında fotoğraflı yer alan kurmaca haberde taksi sürücüsünün ağzından esprilere yer verildi.
Tüm Metin

  Düşgücü-Düzenspor'a 5 çekti!!!
Biliyorum halinizden memnun değilsiniz.. Sizin de artık köşeyi dönmek, zenginler safına katılmak için "HAYALİCİ" olmanızın zamanı geldi.. Geldi de geçiyor bile.. Bence işi gücü bırakıp, şimdiden tezi yok, "HAYAL TACİRLİĞİ" ne başlayın. Sınırsız zenginliğin kapısını aramalısınız.
Tüm Metin<< Geri dön Yazıcıya yolla Favorilere Ekle Ana Sayfa Yap

Copyright © 2001, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır