kapat
30.06.2001
Haber İndeksi
Yazarlar
Günün İçinden
Politika
Ekonomi


Dünyadan
Spor

Magazin
Astroloji

Para Durumu
Hava Durumu

Bizim City
Sizinkiler

Sarı Sayfalar
İstanbul

Cumartesi Eki
Pazar Eki

Künye
E-Posta
Reklam
Arşiv

A T V

Win-Türkçe
ASCII

www.hyundai.com.tr
 

Loto zengini emekli bakkal


ABD tarihinin en büyük ikramiyelerinden biri olan 141 milyon doları kazanan Cario Al Castellano 1 hafta sonra ortaya çıktı
ABD tarihinin en büyük piyango ödüllerinden biri olan 141 milyon doları (yaklaşık 180 trilyon TL) geçen hafta sonu çekilişinde kazanan şanslı kişi ortaya çıktı. Piyango yetkilileri, Cario Al Castellano'nun önceki gün biletiy bölge bürosuna geldiğini kaydettiler. Yanında eşi ve diğer aile üyeleri bulunan Castellano'nun biletindeki, ödülün isabet ettiği numaraları piyango makinesinin belirlediği belirtildi.

PEŞİN İSTEDİ
Bakkallıktan emekli olan Castellano'nun, para ödülünü peşin istediği için gelecek 6 hafta içinde yaklaşık 71 milyon dolar (yaklaşık 90 trilyon TL) alacağı kaydedildi.

ABD'nin California eyaletinde Cumartesi gecesi çekilen eyalet Süperlotosu'nda kazanan biletin sahibi, televizyonlardan yapılan bütün çağrılara karşın ortaya çıkmamıştı. Eyalet süperlotosunda son haftalarda doğru altı rakamın art arda bilinememesi üzerine ödül, Cumartesi günü 141 milyon dolara kadar yükselmişti.

www.sigortam.net

Copyright © 2001, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır