kapat

28.11.2000
Anasayfa
Son Dakika
Haber İndeksi
Yazarlar
Günün İçinden
Politika
Ekonomi
Dünyadan
Spor
Magazin
Sabah Künye
Ata Yatirim
Sofra
Cumartesi Eki
Pazar Eki
Melodi
Bizim City
Sizinkiler
Para Durumu
Hava Durumu
İstanbul
İşte İnsan
Astroloji
Reklam
Sarı Sayfalar
Arşiv
E-Posta

YeniBinyil
Turkport
1 N U M A R A
Sabah Kitap
Z D N e t  Türkiye
A T V
M i c r o s o f t
Win-Turkce US-Ascii
© Copyright 2000
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
banner
Yeniden
Bordo-mavili kafileyi, İzmir'e gitmeden önce işyerinde toplayan Yılmaz, "Bu toplantı herşeyin sıfırlanışıdır. Ben hepsini unuttum. Yeniden başlıyoruz" dedi

Son 4 maçta 2 beraberlik iki yenilgi alan Trabzon'da, başkan Yılmaz kötü gidişe el koydu. Türkiye Kupası'ndaki Altay maçı için İzmir'e giden kafileyi öğlen saatlerinde işyerinde toplayan Yılmaz, hem uyarılarda bulundu hem de moral ve güven aşıladı.

Elele vermeleri halinde her sorunu aşabileceklerini söyleyen Yılmaz, "Tüm takımlardan hem maddi hem manevi olarak güçlüyüz. Bu eleştirileri haketmiyoruz. Ve bunlara en iyi yanıtı da birlikte vereceğiz. Umutsuz olmayın. Ağır protestolara uğrayan hocanızı da siz kurtaracaksınız. Hiçbir sorununuz yok. Bu toplantı herşeyin sıfırlanışıdır. Ben herşeyi unuttum, siz de unutun. Hepinize güveniyorum" dedi.

Hami: Güldüreceğiz
Futbolcuların basınla konuşma yasağını da kaldıran Yılmaz, toplantı bitiminde kaptan Hami ile özel görüştü. Tecrübeli yıldız, başkana "Sizi üzdük. Ama merak etmeyin, yeniden gülmenizi sağlayacağız" diye konuştu.

CENGİZ TOKGÖZ


Copyright © 2000, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır