kapat

10.11.1999
Anasayfa
Son Dakika
Haber İndeksi
Yazarlar
Günün İçinden
Politika
Ekonomi
Dünyadan
Spor
S u p e r o n l i n e
Magazin
banners
Sabah İnternet
L E I T Z
Sofra
Bizim City
Sizinkiler
Para Durumu
Hava Durumu
Bayan Sabah
İstanbul
İşte İnsan
Astroloji
Reklam
Sarı Sayfalar
Arşiv
Hazırlayanlar
Sabah Künye
E-Posta

Teba
1 N U M A R A
Z D N e t  Türkiye
A T V
M i c r o s o f t
Win-Turkce US-Ascii
© Copyright 1999
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kalitede yeni ufuklar
Kalitede kaydettiğimiz aşamalarla yetinmemeliyiz. Ufkumuzu genişletemezsek küresel rekabette kazandığımız puanları kaybedebiliriz
Yatırımcı demokrasisi
Halka açıklık oranının yüksek, azınlık haklarının güçlü olduğu piyasalarda küçük yatırımcı hakkını her yolu deneyerek alabiliyor. Son örneği Financial Times'da gördük.
Doğru oyuncağı seçin!
Çocuğunuza doğru oyuncağı almanız çok önemli. Yaşına göre çok karmaşık oyuncaklar çocuğunuzun kendine güvenini yitirmesine neden olabilir
İşte seks düşünüyoruz!
Internetteki seks sitelerine girişin yüzde 70'i iş saatlerinde oluyor. Bazı şirketler çalışanlarının bu sitelere girişini önlemek için programlar geliştiriyor
Genç, azimli, başarılı
Türkiye'nin en başarılı 10 genci, JCI'ın düzenlediği TOYP'99 ödül töreninde bir araya geldi
Ben neyi ölçüyorum?
Her kârlı şirket başarılı değildir. Arthur Andersen ve Oracle, şirketinizin iyiye gidip gitmediğini ölçmeniz için yepyeni bir felsefe sunuyor: Kurum karnesi
Gelecek Avrupa ve Japonya'nın
2000'lerin ilk 10 yılında Avrupa ve Japonya öne çıkacak. Avrupa, Euro'nun hayata başlaması ve Almanya'nın birleşmesiyle oluşan hantallığı üzerinden atacak
İğne deliğinden geçen bir yaşam
5 yaşında geçirdiği felç nedeniyle el ve ayakları tutmayan Tıjan Gör, dişlerini kullanarak desinatörlük yapıyor, ev aletlerini tamir ediyor
'Hocamızı vermeyiz!'
Marmara Üniversitesi'nin Society Kulübü üyeleri, kendi kazandıkları parayla hocalarının vakıf üniversitelerine gitmesini önlemeye çalışıyor...
Şarap can gücüdür bana
Nice şiirler, rubailer yazıldı şarap üzerine. Nice sakinin tepsisinde can buldu o güzel kırmızılık.
KİTAPLIK
* Türk resminin "Manzara"sı
* Yeni bin yılda yönetim stratejileri
* Hiç kimse doğuştan konuşmacı değildir
* Amatör bir şairin profesyonel dizeleri
* Yeni çıkan yayınlar
* En çok satan yayınlar

Eleman arayışı IMF ve Stand-by yüzünden ertelendi
Geçen haftayı IMF heyecanı içinde geçiren Türk ekonomisi, imzalanacak stand-by anlaşmasını bekliyor. Bu nedenle özel sektör de yatırımlarını sıcak para beklentisiyle ertelemiş durumda.
KISA.. KISA.. KISA..
* Elektronik pazara yeni ürün: Latium
* Uydu görüntülerine SGI desteği
* Compaq'tan yeni iş istasyonu
* Personelin devamını kontrol eden sistem
* Yüzyılın son Baanworld Fuarı
* İnternet erişim kaçınılmaz olmalı
* Telekomun yeni ürünleri fuarda
* Mobil Oil Türk'ten depremzedelere yardım
* Genç işadamları Antalya'da toplandı

İNTERNET SEPETİ
* Yeni binyıla nerede ve kiminle gireceksiniz
* Dünyanın en büyük şovu NBA başladı
* Mick Jager ve yuvarlanan taşları bu sitede

SEMİNER TAKVİMİ

Copyright © 1999, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır