kapat

27.05.1999
Anasayfa
Son Dakika
Haber İndeksi
Yazarlar
Günün İçinden
Politika
Ekonomi
Dünyadan
Spor
S u p e r o n l i n e
Magazin
I H Y
Siber Haber
L E I T Z
Sofra
Bizim City
Sizinkiler
Para Durumu
Hava Durumu
İşte İnsan
Astroloji
Reklam
Sarı Sayfalar
Arşiv
Hazırlayanlar
Sabah Künye
E-Posta

1 N U M A R A
Z D N e t  Türkiye
A T V
M i c r o s o f t
Win-Turkce US-Ascii
© Copyright 1999
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
KOÇ: (21 Mart-20 Nisan) Maddi konularda karar almakta zorlanabileceğiniz bir gün. Akrep'teki Ay'ın Satürn'le gerilimli açısı hisseli paralar konusunda kontrollü davranma isteği getireceğinden, ortaklarla anlaşmakta güçlük çekebilirsiniz.
BOĞA: (21 Nisan-20 Mayıs) Eşinizle ilişkinizdeki gerginlik, karşıt burcunuz Akrep'te yer alan Ay'ın Satürn'le yaptığı gerilimli açıdan kaynaklanıyor. Bugün ortaklarınızla da anlaşmakta güçlük çekebilir, duygusal karmaşa yüzünden değersizlik duygularına kapılabilirsiniz.
İKİZLER: (21 Mayıs-21 Haziran) Sağlığınız konusunda hassasiyet gösterebileceğiniz bir gün. Kuruntulu ve şühheli davranışlarınız etrafınızda sandığınızdan çok daha fazla sıkıntı yaratabilir. Kendinizi gerçekleştirmek istediğiniz işlere odaklarsanız rahatlayabilirsiniz.
YENGEÇ: (22 Haziran-22 Temmuz) Aşk konusunda keyifli zamanlar geçirebilir ve sevdiğinizle duygularınızı paylaşabilirsiniz. Sosyal yaşamda sevgi alışverişine önem vereceğiniz ve çocuklarla iyi anlaşabileceğiniz bir gün. Para harcama isteğiniz artabilir.
ASLAN: (23 Temmuz-23 Ağustos) Evinizde duygusal gerilimler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ailenizle ve eşinizle anlaşmakta güçlük çekebilir, problemleri gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Dostlarınızla fikir alışverişinde bulunmak sizi rahatlatacaktır.
BAŞAK: (24 Ağustos-23 Eylül) Spekülasyondan uzak durmak maddi konularda zarara uğramanızı engelleyecektir. İletişim konusunda zorluklar yaşamanız ve yolculuklarınızda aksiliklerle karşılaşmanız mümkün. Sağlığınızı zorlamayın. Dinlenmeye çok ihtiyacınız var.
TERAZİ: (24 Eylül-23 Ekim) Burcunuzda bulunan Mars, enerjinizi arttırırken hareketlerinize dikkat etmeniz konusunda uyarıyor. Kendinizi fazla zorlamak fiziksel hasara yol açabilir. Maddi açıdan kendinize güvensiz davranmak aleyhinize olabilir.
AKREP: (24 Ekim-22 Kasım) Burcunuzdaki Ay'ın Satürn'le yaptığı gerilimli açı, ikili ilişkilerinizde içinize kapanma eğilimi yaşayabileceğinize işaret ediyor. Bilinçaltı gerilimleriniz duygularınızı paylaşma isteği yaratacağından, cinsel yaşamınızda sorunlar çıkabilir.
YAY: (23 Kasım-21 Aralık) Yakın çevreyle olan ilişkilerinizin artacağı ve ikili ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gün. Yaratıcılığınızı ortaya koymak isteyebilir fakat engellemelerle karşılaşabilirsiniz. Fiziksel açıdan kendinizi zorlamamaya çalışın.
OĞLAK: (22 Aralık-20 Ocak) Grup çalışmaları ve organizasyonlarda yer almak isteyebilirsiniz. Boğa'daki Satürn'le Ay'ın karşıt açısı sosyal yaşantınızda görev bilinciyle hareket etmek isteyeceğinize işaret ediyor. Maddi konularda istikrarlı hareket etmeniz yararınıza olacak.
KOVA: (21 Ocak-19 Şubat) Akrep burucundaki Ay'ın Satürn'le gerilimli açısı meslek yaşantınızda zorlu bir gün geçirmenize neden olabilir. Güneş'in ve Merkür'ün olumlu desteği sosyal yaşantınıza hareket getirirken, aşk konusunda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.
BALIK: (20 Şubat-20 Mart) Akrep burcundaki Ay'dan ve Yengeç burcundaki Venüs'ten sezgilerinizi arttıracak etkiler alıyorsunuz. Kendinizi duygusal ve verici hissedebilirsiniz. Duyarlı tavrınız nedeniyle maddi konularda zarar var.Beraber olduğunuz insanı anlayış gösterin.


Copyright © 1999, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır