kapat

11.05.1999
Anasayfa
Son Dakika
Haber İndeksi
Yazarlar
Günün İçinden
Politika
Ekonomi
Dünyadan
Spor
S u p e r o n l i n e
Magazin
I H Y
Sofra
L E I T Z
Bizim City
Sizinkiler
Para Durumu
Hava Durumu
İşte İnsan
Astroloji
Reklam
Sarı Sayfalar
Arşiv
Hazırlayanlar
Sabah Künye
E-Posta

1 N U M A R A
Z D N e t  Türkiye
A T V
M i c r o s o f t
Win-Turkce US-Ascii
© Copyright 1999
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kalli 7 oyuncu istedi
Alman çalıştırıcı, "İlk idmanda takımı görünce içimden Almanya'ya dönmek geldi. Gelecek sezon 6-7 futbolcu almamız gerek" dedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, gelecek sezon G.Saray ve F.Bahçe ile başa baş mücadele edip Avrupa'da da başarılı olmak için 6-7 transferin şart olduğunu söyledi. Özellikle defans ve orta alana savaşçı futbolcular isteyen Feldkamp, orta beşlinin iki kanadı için de iki yeni isim almayı planlıyor.

Alman çalıştırıcı, "İstanbul'a gelip ilk idmana çıktığım gün takımı görünce içimden uçağa binip geri dönmek geldi. Ama bunu yapmadım. Ve o günden beri büyük aşama yaptık. 7 hafta öncesine göre daha iyi oynuyor ve daha iyi mücadele ediyoruz" diye konuştu.

G.Saray maçında taraftarların desteğine teşekkür eden Kalli, "Maç sonunda futbolcularla taraftarların bütünleşmesinin gerçekleşmemesine üzüldüm. Bu benim hatam. Futbolcularımı maç bitiminde soyunma odasından tribünlere göndermek isterdim. Almanya'da takımlar yenilse bile, maç bitiminde taraftarlarına gider ve formalarını atarlar. Biz de ileride bu tip çalışmalar yapacağız" açıklamasını yaptı.


Copyright © 1999, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır