kapat

Milli çapkını uslandıran güzel

Bügüne kadar adı bir çok yerli ve yabancı güzel ile anılan udi sanatçı Çoşkun Sabah, bekarlığa veda etti. Çapkın sanatçı yirmi iki yaşındaki Türkiye güzeli manken Ceyda Okay ile sonunda nikah masasına oturdu.

Adı bir türlü çapkınlar listesinden inmeyen udi sanatçı Çoşkun Sabah, geçtiğimiz gece Conrad Otel'inde düzenlenen muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. Türkiye ikinci güzeli Ceyda Okay, ile evlenen sanatçıyı Orhan Gencebay, Serdar Ortaç, Selami Şahin, Adnan Şenses, Sinan Erkoç, Hakan Şürükr gibi ünlü isimler yanlız bırakmadı.

Nikahı Beşiktaş Belediye Başkanı Ayfer Atığ'ın kıydığı düğünde gelinin şahitliğini Sait Sökmen, damadın şahitliğini ise Muhittin Füsünoğlu yaptı. Gecenin ilerleyen saatlerinde ünlü futbolcu Hakan Şükür yakın arkadaşı Coşkun Sabah'ın evlilik cüzdanlarını ele geçirdi. Ceyda Okay Sabah, Şükür'den 100 dolar karşılığında evlilik cüzdanını geri alabildi. Çift balaylarını geçirmek için Amerika'ya uçtular. Koray İnal

Hakan Şükür, gecenin ilerleyen saatlerinde gelin ile damadın evlilik cüzdanını alınca ortalık karıştı. Geri vermek için uzun bir anlaşma yapan Şükür'e daha sonra gelin Ceyda Okay Sabah, 100 dolar vererek evlilik defterini geri aldı.


© COPYRIGHT 1997 MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (Her hakkı saklıdır)
Yorum ve önerileriniz için: editor@sabah.com.tr