kapat

09 OCAK 1997 PERSEMBE

Yazarlar

Haberler

Ekonomi

Spor

TÜRKÇE KARAKTERLER

Windows

Macintosh

Temel (Unix)


Koç'un naaşı bulundu
İşadamı Vehbi Koç'un çalınan naaşının kemik parçaları, bir poşet içerisinde kabrinin bulunduğu mezarlığın 200 metre yakınına bırakıldı. Olayla ilgili olarak, bazı kişilerin, Zincirlikuyu Mezarlığı'nda polis tarafından gözlem altına alındığı belirtildi.

HABERLER

Hakim albayın protestosu

Azmendiler'in mahkeme salonuna sarık ve cübbeleriyle girmelerine izin verilince Hakim Albay Erman Başol davadan çekildi. Ankara 1 No'lu DGM'de dün başlayan 121 sanıklı "Aczmendi Davası"nda sarıklarını çıkarmayı reddeden Aczmendiler'e, Kıdemli Hakim Albay Erman Başol'un itirazına rağmen iki sivil hakimin oylarıyla izin verildi. Bu karara sinirlenen Başol hakim cüppesini çıkardı.

EKONOMI

Filo Dalan Kaptan'da kaldı

Türkiye'nin en büyük deniz taşımacılık filosuna sahip Deniz Nakliyat'ın satışa çıkarılan kamu hisselerine en yüksek teklifi 129 milyon dolarla Bedrettin Dalan'ın başkanı olduğu İstek Vakfı'nın da yüzde 49 ile ortak olduğu Deniz Nakliyat Tüm Çalışanlar Ortak Girişim Grubu verdi. İstek Vakfı'nın mali gücü sayesinde Grup, diğer armatörlerle giriştiği kıyasıya pazarlıktan galip çıktı.

SPOR

Fener'in defansı geçilmiyor

İlk yarı 10 gol yiyen Sarı Lacivertli ekip, kalesinde son 14 sezonda en az golü gördü. Hidding döneminde çok gol yiyen Fenerbahçe, ilk yarı itibariyle Stankoviç, Veselinoviç ve Parreira zamanında 12 gol yedi.

YAZARLAR


© COPYRIGHT 1997 MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (Her hakkı saklıdır) YÖRE Elektronik Yayimcilik A.S.